ua

ru

en

Новости

Новости

Як купити військові облігації у Монобанк

Як купити військові облігації у Монобанк

В кого до цього часу ще залишалися сумніви і було побоювання щодо складності початку інвесторського шляху, то так легко, як зараз, ніколи не було. Читайте далі, щоб дізнатися, як купити військові облігації у Монобанк онлайн!

Як купити

Якщо у вас є додаток Mono, в розділі «Накопичення» шукайте  «Купити облігації», після подачі заявки інформація з’явиться в розділі «Облігації».

Купити можна від 1 облігації. Виплати на 100% гарантовані Мінфіном. Дохід звільнений від оподаткування. Номінальна вартість однієї облігації — 1000 грн.

Наразі короткострокові облігації можна придбати під 10% річних без виплати процентів до кінця терміну дії. Повернення коштів з відсотками очікується 2 листопада 2022 року.

Своєю чергою довгострокові військові облігації продають під 11% річних із можливістю виплати процентів тричі за весь період. Повернути кошти з відсотками обіцяють 21 червня 2023 року.

Для тих, хто ще не в курсі, військові облігації — це особливий вид облігацій, який випускають винятково на час воєнного стану, аби підтримати обороноздатність та функціонування держави. Якщо зовсім просто – держава позичає у громадян гроші і гарантує повернення цих грошей у майбутньому.

Чому варто купувати військові облігації?

Таким чином ви:

  • перераховуєте гроші до бюджету,
  • допомагаєте забезпечити стабільність економіки,
  • наближаєте Україну до перемоги.

І до того, інвестуєте в ліквідні і гарантовані цінні бумаги, з прицілом зберегти власні кошти на короткостроковий термін (про примноження за ставкою 11% річних  — говорити не варто), тим паче що інші цінні папери українцям поки не доступні.

Як купити військові облігації у Монобанк за 1 хвилину? Деталі у відео:

Згідно з даними НБУ, станом на 25 квітня 2022 року понад 9,1 тисяч громадян і представників бізнесу стали власниками військових ОВДП на суму близько 5,8 млрд грн, $36 млн та 25,2 млн євро. Обсяг вкладень нерезидентів у військові облігації перевищує 50 млн грн.

ВАЖЛИВА НОТАТКА:  військові облігації є варіантом допомоги державі, відносяться до короткострокових і не мають вторинного ринку, ви не зможете їх купувати чи продавати до терміну закінчення облігації.

Допомагайте державі – інвестуйте у військові облігації, або допомагайте іншими способами!

Підтримаймо армію і державу!

Поделиться:
Якщо Ви бажаєте продовжити співпрацю, зв’яжіться з Вашим планером та обговоріть всі питання
Інфографіка Шлях клієнта_PRO
Інфографіка Шлях клієнта_Family
Інфографіка Шлях клієнта_Start