Про нас - iPlan

ПРО НАС

Детально
про iPlan

Партнерство iPlan заснували у 2016 році В'ячеслав Масленніков та Любомир Остапів. З початку 2021 року в команді троє партнерів та шестеро фінансових планерів.

Партнерство працює з понад 450 клієнтами. Більше 80% з них - це приватні особи чи родини в Україні. Решта представники з української діаспори в США, ЄС та Азії. Десятки відгуків клієнтів розміщено у розділі "Відгуки".

iPlan є членом UAFIC (Українська асоціація фінтех та інноваційних компаній) та СУП (Спілка українських підприємців).

Кому принесуть користь наші послуги?

 1. ІТ-спеціаліст
  Вберігаємо гроші від знецінення, - вони починають працювати і генерувати прибутки.
 2. Підприємець
  Всі кошти у бізнесі? Зменшуємо ризики завдяки диверсифікації активів.
 3. Сім’янин
  Розкладаємо особисті та сімейні цілі по поличках, розробляємо інструкцію для їх досягнення.
 4. Шопоголік
  Витрати зростають так само, як і доходи? Допомагаємо збалансувати фінанси та почати інвестувати.

Наша команда

В'ячеслав Масленніков


В'ячеслав має величезний практичний досвід роботи у сфері інвестицій та юриспруденції. Він — перший в Україні отримав кваліфікацію CIIA (The Certified International Investment Analyst).

Здобув дві вищі освіти: юридичну (Київський національний університет Шевченка) і фінансову (Київський інститут інвестиційного менеджменту).

В iPlan відповідає за стратегічний розвиток бізнесу, product development (фінансово-інвестиційний iPlan), організовує підготовку планів для інших планерів, проводить щомісячні інвестиційні комітети, відповідає за юридичний бік бізнесу.

Працює з клієнтами пакета PRO.

Ціль без плану — це просто мрія. Антуан де Сент-Екзюпері

Любомир Остапів


Любомир здобув ступінь бакалавра економіки в Києво-Могилянській академії та Executive MBA в Києво-Могилянській бізнес-школі. Склав усі іспити кваліфікації АССА.

Автор книг "Любов та Бюджет" і "Малюк та Бюджет".

Консультував українських засновників технологічних компаній з управління фінансами та M&A.

В iPlan відповідає за маркетинг, організовує медіа активність, розвиває соціальний проект Сімейний Бюджет, Youtube і телеграм канали, організовує роботу iPlan Help Team, комунікує з кандидатами на нових планерів та партнерами.

Працює з клієнтами пакета PRO.

Якщо ви плануєте на один рік – вирощуйте рис, якщо на двадцять – вирощуйте сад, на століття – навчайте людей.

Сергій Мікулов


Сергій має понад 20 років досвіду управління фінансами, ризиками та внутрішніми контролями у великих компаніях у галузях страхування, промисловості, банках.

Здобув технічну (ХНУРЕ) , економічну (Народна Українська Академія) та юридичну (Національна Юридична Академія) освіту.

Має сертифікати з аудиту CIA , звітності та фінансів CAP , та проведення фінансових розслідувань CFE .

Автор блогу @Балади Економного Лицаря та колонки НВ:БИЗНЕС.

В iPlan Сергій відповідає за розвиток сервісів iPlan та підтримку їх якості та безпеки, навчання нових планерів, розробку програм страхового захисту для клієнтів .

Працює з клієнтами пакетів PRO.

Перевір сам, а потім пропонуй іншим!

Артем Ваганов


Магістр з фінансів, за спеціальністю фінансовий менеджмент у сфері бізнесу. Підприємець з досвідом ведення бізнесу за межами України. Співзасновник венчурного інвестиційного фонду. Практикуючий інвестор в зарубіжні ринки капіталу і альтернативні класи активів.

Автор телеграм каналу з фінансової грамотності - Деньги Работают.

Працює з клієнтами пакета Start та Family.

« Сила складається з маленьких кроків.»

Інна Старченко


Інна має практичний досвід роботи в сфері інвестицій, персонального фінансового супровіду більше ніж 200 клієнтів. Закінчила Український Державний Хіміко-Технологічний Університет, також здобула додаткову освіту по економіці в Києво-Могилянській Академії.

Сертифікований спеціаліст з управління персональними фінансами та інвестиціями . Практикуючий бізнес-тренер. Спікер конференцій. Автор і ведуча навчальних програм з фінансів для дітей і дорослих.

Працює з клієнтами пакетів Family.

Майбутнє важко передбачити, але його легко спланувати

Олександра Грудзевич


Працює у фінансовій сфері понад 20 років: спочатку у банківській системі, потім у страховому бізнесі і зрештою - у консалтингу персональних фінансів.

Працювала в найкрупніших банках (ПУМБ, Альфа) у напрямках управління корпоративним бізнесом та проектного фінансування. Закінчила Львівський банківський коледж та Тернопільську академію народного господарства. Сертифікований бізнес-тренер, та професійний коуч.

Засновниця тренінгової платформи GoTraining.ua.

Працює з клієнтами пакетів Family.

«Багатим треба вміти бути» (Любомир Гузар)

Максим Студілко


Вже понад 15 років – активний громадський діяч. Сертифікований тренер з бізнес-освіти, зокрема з соціального підприємництва. Має досвід управління всеукраїнськими організаціями. Директор з розвитку, член правління Вінницької обласної правозахисної організації “Джерело надії”. Має ступінь магістра публічного адміністрування Українського Католицького Університету, економіки Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ та фінансів Вінницького технічного коледжу. Стажувався в країнах Євросоюзу та США. Мав досвід державної служби. Депутат Вінницької районної ради.

В iPlan відповідає за розширення впізнаваності бренду, сприяє формуванню інвесторської культури в країні та поліпшенні правової регуляції інвестиційної діяльності, а також започаткувати програми фінансової освіти для різних, в т.ч. вразливих, категорій населення.

Працює з клієнтами пакетів Start та Family.

«Будь іскрою, як мрієш бачити багаття!» (гасло 100-ліття Пласту-НСОУ)

Оксана Балабан


Фінансовий експерт з 12-річним досвідом.

Має ступінь магістра за спеціальністю "Економіка підприємства". Працювала у різних сферах: викладачем дисципліни «Інтелектуальна власність» в університеті, PR-координатором, банківським спеціалістом з питань кредитування корпоративного бізнесу.

Бізнес-тренер з управління персональними фінансами. Практикуючий інвестор. Веде власний інстаграм-блог PRO.FINANCE де просто та доступно розповідає про перевірені на собі ідеї по накопиченню капіталу та інвестуванню.

Разом з командою IPlan допомагає українцям ставати фінансово свідомими людьми та створювати свою фінансову свободу.

Працює з клієнтами пакетів Start та Family.

«Зроби крок, і дорога з'явиться сама собою.» (Стів Джобс)

Інна Броднікова


Експерт навчальної програми з інвестицій, бухгалтер з багаторічним досвідом. Закінчила Запорізький Національний Технічний університет за спеціальністю Фінанси. Сертифікований спеціаліст з інвестицій. Діючий інвестор на зарубіжних фондових ринках. Постійно навчається та вдосконалює свої знання з макроекономіки та інвестицій.

Вважає, що вміння заощаджувати найголовніший скіл на шляху до інвестицій. В iPlan ділиться своїм досвідом та допомагає клієнтам розподіляти свій cashflow таким чином, щоб завжди почуватись в фінансовій безпеці.

Працює з клієнтами пакетів Start та Family.

"Визначеність цілей - відправна точка всіх досягнень."

Відгуки про нас

 • Завжди розумів, що тримати гроші на депозитах, це, звичайно краще, ніж у шухляді, але перші кроки для подальшого інвестування були для мене досить туманними і неясними. Завдяки iPlan, тепер в мене є сформоване бачення середніх і далеких цілей. А інвестування це лише інструмент для досягнення моїх цілей.
  Павло Тайкало
  Software Engineer at MacPaw
 • Для меня важно видеть (визуально) свой прогресс в движении к финансовым целям. Как изменилась ситуация за прошедший период? Мой капитал уменьшился\увеличился? Как повлияли мои предыдущие действия на текущий результат? Насколько я стал ближе к покупке дома? А к готовности оплачивать школу двум детям? А к фин. независимости целиком? В работе с iPlan в первую очередь ценю доверие и возможность пообщаться с моим советником. Также сервис помогает экономить время на выбор и покупку финансовых решений и продуктов.
  Віктор Кириченко
  Chief Transformation Officer at EVO
 • Я не памʼятаю, щоб колись відчував нестачу грошей, мабуть це через мою вроджену ощадливість, але звички системно працювати з грошима не було, а інвестиційні інструменти обмежувались депозитами в банку. Співпраця з IPlan в обличчі Любомира докорінно змінило моє ставлення до грошей. Тепер в мене є чіткий фінансовій план на багато років уперед.
  Я почав системно інвестувати гроші, отримувати пасивний дохід, та впевнено рухатись до фінансової свободи.
  Також великою цінністю для мене - є можливість обговорювати інвестиційні ідеї з Любомиром та отримувати вичерпний аналіз по ним.
  Тарас Мурашко
  Co-founder and CTO EVO
 • Работа с iPlan помогает принимать более взвешенные решения управления семейными деньгами. Также большое преимущество - партнерские программы и бонусы для клиентов
  Дмитро Могир
  підприємець, бізнес оплат через термінали
 • Если в вашей голове при словах "инвестиции" и "мои планы на пенсию" возникает только две идеи - депозит и "купить однушку и сдавать", - вам точно в iPlan. Здесь вам расскажут о гораздо большем количестве инструментов, об их плюсах и минусах, прибыльности, надежности, ликвидности. Очень удобно, что консультант (Василь Матiй) всегда на связи и может проанализировать любые ваши идеи, даже если это "а что если инвестировать в киоск с шаурмой?". Благодаря большому количеству клиентов iPlan имеют практический опыт со всем, о чем говорят.
  Елена Шаровар
  Lead Developer, Waverley Software
 • Ми працюємо сім'єю із Сергієм Мікуловим. Я знаю досить багато про фінанси порівняно зі своїм оточенням, але з іншого боку я не знаю багатьох деталей і нюансів. Ми почали спілкування з iPlan, бо хотіли розібратися із страхуванням, а завершили покупкою підписки Family і жодного разу не жаліли. Побудова фінплану, допомога зі страхуванням, а також із вибором інструментів була неоціненною. Що мені подобається - ми говоримо на одній мові, Сергій добре розуміє наші потреби і цілі. Документи iPlan допомагають дисциплінувати себе і трекати результати.
 • Важливе питання для будь якого підприємця “What business are you in?” Я працюю в сфері професійних послуг і створюю цінність для своїх клієнтів. Вони можуть не думати про деякі речі, бо за них це роблю я. Так само як споживач я віддаю на аутсорс фінансове планування, бо моя ключова діяльність (core activity) в активному доході від професійних послуг. iPlan та Любомир допомагають мені бути спокійною щодо теми грошей в умовах невизначеності. Так би мовити “відчувати землю під ногами” Я відповідально ставлюся до фінансового майбутнього. Планую себе самостійно забезпечувати завтра і післязавтра. Тож послуги iPlan це турбота про себе і про тих кого я люблю.
  Оксана Гошва
  Засновниця Hoshva PR&DGTL, DOT_DOT innovation
 • Максим Тодораки
  До работы с Любомиром я особо не задумывался о вариантах как можно более эффективно сберечь деньги, а главное заставить их работать (депозиты не в счёт). Моей финансовой грамотности и знаний математики хватало чтобы понимать что выгодные депозиты – редкость или риск, надёжные депозиты – максимум позволят уберечься от части инфляции, покупка недвижимости – дорого и опять же рискованно (даже с точки зрения сохранения капитала). На всё остальное у меня банально не хватало ни времени ни фокуса внимания. А между тем, начали появляться реально долгосрочные цели. Я стал понимать что детей за какие-то деньги нужно будет учить, а я не смогу вечно работать также как в 25-35 лет и в преклонном возрасте хотел бы позволять себе жизнь не хуже чем сегодня. Любомир помог мне взглянуть на деньги иначе. Я понял что откладывать их таки нужно системно, но при этом с разумным (для меня, а это как оказалось очень индивидуально) риском их стоит инвестировать.
  С помощью iPlan я правильно выстроил ряд целей к выполнению которых успешно продвигаюсь. Я узнал о массе новых для меня финансовых инструментов, радикально (по сравнению с тем как было раньше) диверсифицировал портфель инвестиций и перестал переживать что «делаю что-то не то по незнанию».
  А ещё на примере Любомира я в очередной раз убедился что в каждом деле есть профессионалы, которым стоит доверять то в чём ты сам таковым не являешься. И тогда получишь более прогнозируемый результат.
  Максим Тодораки
  Delivery Director, EPAM Systems
 • Темою фінансової грамотності та інвестицій я цікавлюсь ще з юних років, тому до моменту початку співпраці з командою iPlan - вже багато чого знав, розумів та робив. Проте, наступив момент коли я зрозумів, що хороше рішення часто вимагає погляду з різних боків. Мій планер Сергій - дуже допоміг (і продовжує допомагати) структурувати мій портфель, подивитись з іншого кута на частину фінансових інструментів - Р2Р позик, страхування. Також, вже під час нашої співпраці ми додали нових для мене інструментів - фондовий ринок, ОВДП. Для мене особливо цінно, що мій планер:
  • -  повністю на моїй стороні і не намагається продати певний конкретний продукт,
  • -  дуже добре розуміє нюанси і особливості кожного інструменту, може порадити оптимальні шляхи заходу/виходу в певні інструменти,
  • - з ним завжди можна порадитись при потребі.
  Володимир Мисак
  Co-Founder of Edver, Swim4U&Run4U
 • Я начал пользоваться сервисом iPlan почти с момента его основания, уже больше 3х лет. Решил купить после того, как понял, что инвестиции - это целый огромный мир и у меня нет достаточно времени чтобы его изучить, на это нужны просто годы.Всего за 400 долларов стартового пакета я получил все знания и опыт очень опытного в этом деле специалиста.
  За все время ни разу не пожалел, и, даже больше, я в восторге от услуг. Вижу как продвигаюсь к своим целям.
  Без iPlan скорее всего не вышло бы так результативно. В последний год даже перешел на более дорогой пакет чтобы иметь возможность пользоваться большим количеством инструментов. Всем рекомендую!
 • На самому початку у мене було відкрите питання "як зайві гроші можна інвестувати". Завдяки Сергію я отримав й вичерпний перелік інструментів й дуже цінний практичний досвід. Але сам по собі довгостроковий фінансовий план був радше побічним ефектом мого запиту. Дуже сумніваюся, що я буду активно займатися трейдингом й інвестиціями. Мені більше до вподоби займатися своєю професією й відкладати зайві гроші, най навіть й неоптимально. Завдяки iPlan я тепер знаю як це робити, з чого почати й маю ground level knowledge щоб формулювати свої питання за потреби. Загалом я залишився дуже задоволений співпрацею й міг би рекомендувати вас знайомим, ви робите дійсно корисний продукт.
  Влад Сорока
  Senior Software Engineer
 • Загалом дізнався багато цікавих моментів і фінансові показники покращилися, В першу чергу, для мене важливо було отримати фундамент фінансової грамотності, економію часу та розуміння світу інвестицій, за, що я і вдячний.
  Влад Криласов
  Software Engineer at Pole Star Space Applications
 • С появлением ребенка я стала задавать себе много вопросов: "куда откладывать деньги на будущее ребенка, как защитить свои сбережения, что для этого делать и куда их вкладывать, как достигнуть финансовой свободы, чтобы больше времени уделять семье". После работы с моим планером в iPlan у меня есть не только ответы на эти вопросы, но практические навыки их применения. Регулярный контроль моего прогресса, телеграм чат, он-лайн помощь в проведении первых сделок и заполнении налоговых деклараций стали для меня приятным и полезным бонусом.
  Оксана Куликова
  CMO in Retail business
 • З iPlan я перейшов до практичної реалізації стратегії фінансової свободи. Нарешті зрозумів скільки грошей мені потрібно, скільки коштів в мене буде, які суми відкладати, як, навіщо і куди інвестувати. Рекомендую Сергія і план Pro. Слідуйте принципами від Сергія: “Гроші повинні працювати“ та “Чому ВИ страхуєте квартири, авто, а не основне джерело доходу - СЕБЕ?” і приймайте правильні рішення в довготривалій перспективі. Окреме дякую команді за канал Сімейний Бюджет і просвітницьку діяльність.
  Євген Рунц
  Architect at Realnode
 • В какой то момент я стал задаваться вопросами накопления, пенсии, покупки недвижимости и т. д. iPlan помог систематизировать знания, ответил на многии мои вопросы, показал мне варианты решений и инструменты для достижения определенных целей. В результате мы составили персональный финансовый план, в котором исходя из моих пожеланий и возможностей ребята помогли найти мне баланс между ними.
  Андрей Загорулько
  Java Web Developer at SiteWorks
 • Я пришёл в iPlan, а точнее к Сергею Микулову, когда понял, что мне нужен второй, профессиональный взгляд на мои планы по достижению финансовой свободы. Когда начинаешь разбираться что и как работает в мире финансов, то быстро понимаешь, что небольшой просчёт на длительном отрезке времени может привести к большим потерям или недополученной прибыли. Кроме того, на длительном отрезке времени, помимо контроля\увеличения доходов\расходов нужно покрывать как можно больше рисков иначе можно не дойти до финиша. Я благодарен за составление финансового плана, подбор страховых компаний и продуктов, за ответы на десятки вопросов, за наглядный механизм достижения целей, за множество предоставленных материалов, форм и калькуляторов, за кэшбеки, за профессионализм в подходе к клиентам! Всем кто ещё думает и считает, что сам вполне может справиться помните - чем выше гора, тем сложнее на неё залезть, и тем спокойнее, когда вы не один! Результатом работы с Сергеем я доволен, теперь можно спокойнее идти к цели, зная, что всё может получиться, хотя бы в теории!
  Евгений Асмолов
  Java Software Engineer

Ми співпрацюємо з:

ICU
Interactive Brokers
Vanguard
iShares

Если Вы хотите продолжить сотрудничество, свяжитесь с Вашим планером и обсудите все вопросы.

Якщо Ви бажаєте продовжити співпрацю, зв'яжіться з Вашим планером та обговоріть всі питання