ПРО НАС

Детально
про iPlan

Партнерство iPlan.ua заснували у 2016 році Вячеслав Масленніков та Любомир Остапів. У 2019 році до сервісу долучилися Сергій Мікулов та Василь Матій. У 2020 Інна Старченко та Олександра Грудзевич.

За час існування партнерство залучило та працює з понад 150 приватними особами. Більше 80% клієнтів - це приватні особи чи родини в Україні, також є клієнти з діаспори у США, ЄС та Сінгапуру. iPlan є членом Української асоціації фінтех та інноваційних компаній, Спілки українських підприємців та бізнес-спільноти BOARD.

Кому принесуть користь наші послуги?

 1. ІТ-спеціаліст
  Вберігаємо гроші від знецінення, - вони починають працювати і генерувати прибутки.
 2. Підприємець
  Всі кошти у бізнесі? Зменшуємо ризики завдяки диверсифікації активів.
 3. Сім’янин
  Розкладаємо особисті та сімейні цілі по поличках, розробляємо інструкцію для їх досягнення.
 4. Шопоголік
  Витрати зростають так само, як і доходи? Допомагаємо збалансувати фінанси та почати інвестувати.

Наша команда

В'ячеслав Масленніков


В'ячеслав має величезний практичний досвід роботи у сфері інвестицій та юриспруденції. Він — перший в Україні отримав кваліфікацію CIIA (The Certified International Investment Analyst).

Здобув дві вищі освіти: юридичну (Київський національний університет Шевченка) і фінансову (Київський інститут інвестиційного менеджменту).

Працює з клієнтами пакета PRO.

Ціль без плану — це просто мрія. Антуан де Сент-Екзюпері

Любомир Остапів


Любомир здобув ступінь бакалавра економіки в Києво-Могилянській академії та Executive MBA в Києво-Могилянській бізнес-школі. Склав усі іспити кваліфікації АССА.

Автор книги "Любов і Бюджет".

Консультував українських засновників технологічних компаній з управління фінансами та M&A.

Працює з клієнтами пакетів Family і PRO.

Якщо ви плануєте на один рік – вирощуйте рис, якщо на двадцять – вирощуйте сад, на століття – навчайте людей.

Василь Матій


Василь здобув ступінь магістра міжнародної економіки в Ужгородському національному університеті та Центральноєвропейському університеті. Проходить навчання на MBA програмі.

7 років досвіду роботи в банківському секторі та фінансах. Працював на керівних посадах в Ощадбанку та Укрексімбанку.

Співзасновник бізнес-спільноти BOARD, лектор Київської школи економіки. Дописувач авторських колонок на НВ:Бізнес

Працює з клієнтами пакетів Start, Family і PRO.

Для корабля, який не знає до якої гавані йому плисти, жоден вітер не буде попутним. Луцій Анней Сенека

Сергій Мікулов

+380504005502


Понад 20 років досвіду роботи на фінансових позиціях у банках, у страхуванні, промисловості.

Закінчив Харківський національний університет радіоелектроніки і Національну юридичну академію.

Має сертифікати з аудиту CIA (Certified Internal Auditor) і фінансів CAP (Certified Accountant Pratictioner) та CFE (Certified Fraud Examiner).

Автор блогу @Балади Економного Лицаря Працює з клієнтами пакетів Family і PRO.
Перевір сам, а потім пропонуй іншим!

Інна Старченко


Має досвід роботи в інвестиційній компанії, персональний фінансовий супровід більше 200 клієнтів. Закінчила Український Державний хіміко-технологічний університет, також здобула додаткову освіту по економіці в Києво-Могилянській Академії.

Сертифікований спеціаліст з ефективного управління персональними фінансами. Практикуючий тренер. Автор і ведуча навчальних програм з фінансів для дітей і дорослих.

Працює з клієнтами пакетів Start та Family.

Майбутнє важко передбачити, але його легко спланувати

Олександра Грудзевич


Працює у фінансовій сфері понад 20 років: спочатку у банківській системі, потім у страховому бізнесі і зрештою - у консалтингу персональних фінансів.

Працювала в найкрупніших банках (ПУМБ, Альфа) у напрямках управління корпоративним бізнесом та проектного фінансування. Закінчила Львівський банківський коледж та Тернопільську академію народного господарства. Сертифікований бізнес-тренер, та професійний коуч.

Засновниця тренінгової платформи GoTraining.ua.

Працює з клієнтами пакетів Start та Family.

«Багатим треба вміти бути» (Любомир Гузар)

Відгуки про нас

 • Завжди розумів, що тримати гроші на депозитах, це, звичайно краще, ніж у шухляді, але перші кроки для подальшого інвестування були для мене досить туманними і неясними. Завдяки iPlan, тепер в мене є сформоване бачення середніх і далеких цілей. А інвестування це лише інструмент для досягнення моїх цілей.
  Павло Тайкало
  Software Engineer at MacPaw
 • Для меня важно видеть (визуально) свой прогресс в движении к финансовым целям. Как изменилась ситуация за прошедший период? Мой капитал уменьшился\увеличился? Как повлияли мои предыдущие действия на текущий результат? Насколько я стал ближе к покупке дома? А к готовности оплачивать школу двум детям? А к фин. независимости целиком? В работе с iPlan в первую очередь ценю доверие и возможность пообщаться с моим советником. Также сервис помогает экономить время на выбор и покупку финансовых решений и продуктов.
  Віктор Кириченко
  Chief Transformation Officer at EVO
 • Вже рекомендую сервіс айплан друзям та знайомих. Робота з фінансовим планером стимулює мене більше відкладати та економить час на вибір фінансових продуктів. Також подобається регулярність спілкування
  Ольга Іжик
  Communication Consultant
 • Работа с iPlan помогает принимать более взвешенные решения управления семейными деньгами. Также большое преимущество - партнерские программы и бонусы для клиентов
  Дмитро Могир
  підприємець, бізнес оплат через термінали
 • Важливе питання для будь якого підприємця “What business are you in?” Я працюю в сфері професійних послуг і створюю цінність для своїх клієнтів. Вони можуть не думати про деякі речі, бо за них це роблю я. Так само як споживач я віддаю на аутсорс фінансове планування, бо моя ключова діяльність (core activity) в активному доході від професійних послуг. iPlan та Любомир допомагають мені бути спокійною щодо теми грошей в умовах невизначеності. Так би мовити “відчувати землю під ногами” Я відповідально ставлюся до фінансового майбутнього. Планую себе самостійно забезпечувати завтра і післязавтра. Тож послуги iPlan це турбота про себе і про тих кого я люблю.
  Оксана Гошва
  Засновниця Hoshva PR&DGTL, DOT_DOT innovation
 • В какой то момент я стал задаваться вопросами накопления, пенсии, покупки недвижимости и т. д. iPlan помог систематизировать знания, ответил на многии мои вопросы, показал мне варианты решений и инструменты для достижения определенных целей. В результате мы составили персональный финансовый план, в котором исходя из моих пожеланий и возможностей ребята помогли найти мне баланс между ними.
  Андрей Загорулько
  Java Web Developer at SiteWorks

Ми співпрацюємо з:

ICU
Interactive Brokers
Vanguard
iShares