Про нас - iPlan
ПРО НАС

Детально
про iPlan

Партнерство iPlan заснували у 2016 році Вячеслав Масленніков та Любомир Остапів. У 2019 році до сервісу долучилися Сергій Мікулов та Василь Матій. У 2020 Інна Старченко та Олександра Грудзевич.

За час існування партнерство залучило та працює з понад 150 приватними особами. Більше 80% клієнтів - це приватні особи чи родини в Україні, також є клієнти з діаспори у США, ЄС та Сінгапуру. iPlan є членом Української асоціації фінтех та інноваційних компаній, Спілки українських підприємців та бізнес-спільноти BOARD.

Кому принесуть користь наші послуги?

 1. ІТ-спеціаліст
  Вберігаємо гроші від знецінення, - вони починають працювати і генерувати прибутки.
 2. Підприємець
  Всі кошти у бізнесі? Зменшуємо ризики завдяки диверсифікації активів.
 3. Сім’янин
  Розкладаємо особисті та сімейні цілі по поличках, розробляємо інструкцію для їх досягнення.
 4. Шопоголік
  Витрати зростають так само, як і доходи? Допомагаємо збалансувати фінанси та почати інвестувати.

Наша команда

В'ячеслав Масленніков


В'ячеслав має величезний практичний досвід роботи у сфері інвестицій та юриспруденції. Він — перший в Україні отримав кваліфікацію CIIA (The Certified International Investment Analyst).

Здобув дві вищі освіти: юридичну (Київський національний університет Шевченка) і фінансову (Київський інститут інвестиційного менеджменту).

В iPlan відповідає за стратегічний розвиток бізнесу, product development (фінансово-інвестиційний iPlan), організовує підготовку планів для інших планерів, проводить щомісячні інвестиційні комітети, відповідає за юридичний бік бізнесу.

Працює з клієнтами пакета PRO.

Ціль без плану — це просто мрія. Антуан де Сент-Екзюпері

Любомир Остапів


Любомир здобув ступінь бакалавра економіки в Києво-Могилянській академії та Executive MBA в Києво-Могилянській бізнес-школі. Склав усі іспити кваліфікації АССА.

Автор книг "Любов та Бюджет" і "Малюк та Бюджет".

Консультував українських засновників технологічних компаній з управління фінансами та M&A.

В iPlan відповідає за маркетинг, організовує медіа активність, розвиває соціальний проект Сімейний Бюджет, Youtube і телеграм канали, організовує роботу iPlan Help Team, комунікує з кандидатами на нових планерів та партнерами.

Працює з клієнтами пакета PRO.

Якщо ви плануєте на один рік – вирощуйте рис, якщо на двадцять – вирощуйте сад, на століття – навчайте людей.

Василь Матій


Василь здобув ступінь магістра міжнародної економіки в Ужгородському національному університеті та Центральноєвропейському університеті. Проходить навчання на MBA програмі.

7 років досвіду роботи в банківському секторі та фінансах. Працював на керівних посадах в Ощадбанку та Укрексімбанку.

Співзасновник бізнес-спільноти BOARD, лектор Київської школи економіки. Дописувач авторських колонок на НВ:Бізнес

В iPlan відповідає за комунікацію з бізнес спільнотами, підготовку подкастів та наповнення сайту партнерства.

Працює з клієнтами пакетів Start, Family і PRO.

Для корабля, який не знає до якої гавані йому плисти, жоден вітер не буде попутним. Луцій Анней Сенека

Сергій Мікулов


Понад 20 років досвіду роботи на керівних позиціях по управлінню інвестиціями, ризиками та внутрішніми контролями у топ-10 компаніях у галузях страхування, промисловості, банках.

Закінчив Харківський національний університет радіоелектроніки і Національну юридичну академію.

Має сертифікати з аудиту CIA (Certified Internal Auditor) і фінансів CAP (Certified Accountant Pratictioner) та CFE (Certified Fraud Examiner).

Автор блогу @Балади Економного Лицаря.

В iPlan відповідає за страхові рішення для клієнтів, кібербезпеку, розвиває інструменти моніторингу виконання планів, наповнює вікіпедію для клієнтів та планерів, розвиває ETF портал.

Працює з клієнтами пакетів Family і PRO.

Перевір сам, а потім пропонуй іншим!

Інна Старченко


Інна має практичний досвід роботи в сфері інвестицій, персонального фінансового супровіду більше ніж 200 клієнтів. Закінчила Український Державний Хіміко-Технологічний Університет, також здобула додаткову освіту по економіці в Києво-Могилянській Академії.

Сертифікований спеціаліст з управління персональними фінансами та інвестиціями . Практикуючий бізнес-тренер. Спікер конференцій. Автор і ведуча навчальних програм з фінансів для дітей і дорослих.

Працює з клієнтами пакетів Start та Family.

Майбутнє важко передбачити, але його легко спланувати

Олександра Грудзевич


Працює у фінансовій сфері понад 20 років: спочатку у банківській системі, потім у страховому бізнесі і зрештою - у консалтингу персональних фінансів.

Працювала в найкрупніших банках (ПУМБ, Альфа) у напрямках управління корпоративним бізнесом та проектного фінансування. Закінчила Львівський банківський коледж та Тернопільську академію народного господарства. Сертифікований бізнес-тренер, та професійний коуч.

Засновниця тренінгової платформи GoTraining.ua.

Працює з клієнтами пакетів Start та Family.

«Багатим треба вміти бути» (Любомир Гузар)

Відгуки про нас

 • Завжди розумів, що тримати гроші на депозитах, це, звичайно краще, ніж у шухляді, але перші кроки для подальшого інвестування були для мене досить туманними і неясними. Завдяки iPlan, тепер в мене є сформоване бачення середніх і далеких цілей. А інвестування це лише інструмент для досягнення моїх цілей.
  Павло Тайкало
  Software Engineer at MacPaw
 • Для меня важно видеть (визуально) свой прогресс в движении к финансовым целям. Как изменилась ситуация за прошедший период? Мой капитал уменьшился\увеличился? Как повлияли мои предыдущие действия на текущий результат? Насколько я стал ближе к покупке дома? А к готовности оплачивать школу двум детям? А к фин. независимости целиком? В работе с iPlan в первую очередь ценю доверие и возможность пообщаться с моим советником. Также сервис помогает экономить время на выбор и покупку финансовых решений и продуктов.
  Віктор Кириченко
  Chief Transformation Officer at EVO
 • Вже рекомендую сервіс айплан друзям та знайомих. Робота з фінансовим планером стимулює мене більше відкладати та економить час на вибір фінансових продуктів. Також подобається регулярність спілкування
  Ольга Іжик
  Communication Consultant
 • Работа с iPlan помогает принимать более взвешенные решения управления семейными деньгами. Также большое преимущество - партнерские программы и бонусы для клиентов
  Дмитро Могир
  підприємець, бізнес оплат через термінали
 • Важливе питання для будь якого підприємця “What business are you in?” Я працюю в сфері професійних послуг і створюю цінність для своїх клієнтів. Вони можуть не думати про деякі речі, бо за них це роблю я. Так само як споживач я віддаю на аутсорс фінансове планування, бо моя ключова діяльність (core activity) в активному доході від професійних послуг. iPlan та Любомир допомагають мені бути спокійною щодо теми грошей в умовах невизначеності. Так би мовити “відчувати землю під ногами” Я відповідально ставлюся до фінансового майбутнього. Планую себе самостійно забезпечувати завтра і післязавтра. Тож послуги iPlan це турбота про себе і про тих кого я люблю.
  Оксана Гошва
  Засновниця Hoshva PR&DGTL, DOT_DOT innovation
 • В какой то момент я стал задаваться вопросами накопления, пенсии, покупки недвижимости и т. д. iPlan помог систематизировать знания, ответил на многии мои вопросы, показал мне варианты решений и инструменты для достижения определенных целей. В результате мы составили персональный финансовый план, в котором исходя из моих пожеланий и возможностей ребята помогли найти мне баланс между ними.
  Андрей Загорулько
  Java Web Developer at SiteWorks

Ми співпрацюємо з:

ICU
Interactive Brokers
Vanguard
iShares