Відгуки - iPlan
logo iPlan
logo iPlan
logo iPlan
ВІДГУКИ

Про iPlan

Деякі відгуки ви зможете прочитати внизу. ​
Багато клієнтів бажають зберегти конфіденційність онлайн, але готові надати рекомендації особисто...

Ймовірно серед ваших Facebook друзів вже є клієнти iPlan.ua.


Надія та Микола

Усвідомлене українське подружжя


Ми вже давно дивились відео про інвестиції, і навіть проходили освітні курси у інших організацій щодо інвестицій. Але все одно бракувало професійного і системного погляду на фін питання. Потім ще як виявилось то те, який портфель складали раніше він був зовсім недивирсифікованим (чимало повторень мали, а отже більш ризиковий). Короче кажучи, тут нам допомогли скласти грамотний інвестеційний план враховуючи усі наші плани та нинішні наші можливості. Усе пояснювали простими словами, ділились зручними інструкціями. Допомагали відкривати рахунки щоб з мінімальними комісіями переказувати з українських карток на брокерський рахунок. Допомогли з подачею декларції розібратись, навіть щодо покупки нерухомості також пропонували вигідні програми, які є в Україні і про які ми не знали. Тепер ми інвестуємо знаючи, що це довгостороково файні і перевірені та диверсифіковані портфелі які підходять конкретно під наші цілі. І можемо бути певними, що зароблені гроші вдасться змолоду вкладати в інструменти які допоможуть в старості (сподіваємось до неї доживемо 😅) Дякую величезне нашому консультанту Денису, який щиро і розгорнуто і зрозуміло відповідав на усі 100500 питань, які ми мали, за допомогу з проблемами з якими стикались (мені здається для Дениса нема невирішувальних проблем, на усе є ідеї розвʼязків що є супер круто!) і за те, що так файно усе пояснив і допоміг скласти нашій сімʼї план і грамотніше і структурніше працювати з грошима! Дякую велике!

Карина

Project Manager в IT-компанії


Вдячна команді iPlan і окремо фінансовому раднику Анні за нашу співпрацю. За допомогою професіоналізма вашої команди, я впевнено розпочала шлях в інвестиціях. Головна цінність від співпраці з iPlan для мене - це структурування всіх матеріалів і знань в цій сфері, економія часу на пошук найоптимальнішого шляху почати інвестиції, згідно моїх цілей. Тепер я відчуваю себе впевнено у своїй здатності управляти фінансами. 
У iPlan працює дуже професійна та кваліфікована команда. Вони не лише надають високоякісні послуги, але й активно сприяють розвитку фінансової грамотності, формуючи потужну спільноту та забезпечуючи освітню підтримку. Рекомендую послуги iPlan усім, хто прагне розширити свої знання в фінансах та досягти фінансової незалежності!

Нателла Озова

CMO, маркетинг-консультант та бізнес-коуч


З Інною Старченко співпрацюємо вже багато років. Інна надійна та професійна консультантка і просто хороша людина, чия присутність поруч здатна заспокоїти та вселити впевненість під час будь-яких життєвих періодів. І повірте, що для інвестора присутність такої людини життєво необхідна.  За час співпраці з Інною нашій родині вдалося вирішити питання з нерухомістю та сформувати інвестиційний план для фінансової свободи. І що важливо з'явилася велика мотивація збільшувати свій дохід, адже при наявності цілей та зрозумілого покрокового плану процес стає цікавішим та схожим на комп'ютерну гру. Дуже хочеться швидше переходити між рівнями.  Неодноразово рекомендувала співпрацю з Інною своїм знайомим і рекомендую всім iPlan!

Максим та Ірина Гончарови

Усвідомлене українське подружжя


Ми б хотіли подякувати за нашу співпрацю. 1. Ви змінили наш погляд на деякі інвестиції в Україні 2. Додали сміливості для інвестування в IB 😊 3. Показали в перспективі фінансові плани на життя 4. Деякі наші зустрічі були дуже підтримуючі морально зважаючи на дуже нестабільну ситуацію в якій ми живемо. 5. Задавали нам такі питання, які потім викликали у нас дискусії в сім’ї, на кшталт чи точно нам це треба, чи коли нам це треба. Ми досить задоволені результатом, знаємо куди нам рухатись, а якщо не будемо знати, то знаємо де Вас усіх знайти 😊

Анжеліка Лисенко

Project Manager


До iPlan я вкладала в облігації України та була квартира в інвестицію. Після досвіду праці з iPlan, я маю акції, квартиру в Україні, план того, як вийти на фінансову свободу. Отримала трішки розуміння теорії та хочу розбиратись в цьому далі і вкладати. Основна цінність з цього досвіду: відкриття Interactive Brokers, купівля акцій, план виходу на фін свободу.

Владислав Сидоренко

Ruby on Rails developer


Мені давно хотілося змінити свій підхід до збереження та накопичення доходів - просте відкладання частини коштів виглядало не дуже оптимальним рішенням. Але було не зрозуміло з чого почати, які є ризики, кращі варіанти, і дуже непокоїло питання правильного декларування. З вами було простіше наважиться на дії - знаючи, що завжди можна запитати як повестись у конкретній ситуації і які інструменти коли використовувати. Також дуже допомогла систематизувати знання підбірка матеріалів по різним фінансовим та інвестиційним інструментам. Загалом, маючи впевненість, що в разі будь якої ситуації я отримаю допомогу та пораду, процес отримання знань та практичного досвіду інвестування був легким та приємним 😃

Андрій

ІТ-спеціаліст


Допомогли структурувати фінанси, надали інструмент для більш якісного планування коротко- та середньострокових витрат, і, головне, намітили шлях до фінансової свободи.

Мирослав

Software Engineer


Завдяки компетентності Олександри та підтримці команди iPlan, я зміг не тільки оптимізувати свої інвестиції, але й розробити стратегію для майбутнього зростання. Олександра завжди знаходила час, щоб відповісти на всі мої запитання, допомогти в розробці довгострокового плану фінансового благополуччя, що робить нашу співпрацю не тільки ефективною, але й надзвичайно цінною. Один із найбільших бонусів співпраці з Олександрою та iPlan полягає в тому, що мені більше не потрібно витрачати свій час на безкінечний пошук інформації та планування інвестицій. Вони забезпечили мене всією необхідною інформацією та ресурсами, дозволяючи мені зосередитись на моїх основних цілях та інтересах, тоді як всі складнощі фінансового планування були взяті на себе професіоналами. Я без вагань рекомендую компанію IPlan усім, хто шукає надійного партнера в сфері фінансового планування. З їхньою допомогою, ви зможете досягти фінансової стабільності та впевненості у майбутньому, при цьому звільнивши себе від необхідності особисто займатися всіма фінансовими питаннями.

Oleksiy Turchanikov

Product Manager at Google Cloud


Працюю з iPlan.ua вже 3й рік. Наша співпраця задає мені ритм по управлінню особистими фінансами, що важливо в часи постійних викликів та змін. А можливість отримувати відповіді на свої запитання та обговорювати план необхідних дій створює ефект "фінансової психотерапії")

Микита

Product manager


Особисто для мене користь iPlan проявилось у систематизації та поглибленні моїх знань про фінансове планування та інвестиції. Я почав цікавитись цією темою ще до початку роботи із iPlan, але це було не системно. Розумів, що треба робити, але не розумів, як саме почати. Лише коли почав працювати з планером, то нарешті зʼявився чіткий план дій, за що я дуже вдячний. Зараз рухаюсь згідно намічених цілей та вже розумію, що таке фінансове планування. Планую продовжувати співпрацю з iPlan і надалі.

Сергій Корогод

Продакт менеджер, ЛІГА:Закон


Моє співробітництво з компанією iPlan стало джерелом цінних знань та значних змін у моєму підході до фінансів. Вражаючою була структурованість та системний підхід Ульяни, що дозволило мені не лише чітко сформулювати мої фінансові цілі, а й почати їх успішне досягнення. Завдяки цьому співробітництву я значно підвищив свій рівень фінансової грамотності, ознайомився з основними принципами інвестування та набув впевненості у фінансовій сфері. Професіоналізм та індивідуальний підхід, які демонструються в iPlan, дозволили мені поглянути на управління особистими фінансами під новим кутом. Це співробітництво було безцінним для мого особистого та професійного зростання.

Надя Перевізник

Керуюча партнерка консалтингу Hope&Partners


Щоб перетворити заощадження у можливості – потрібні специфічні знання. Вони точно є фахівців iPlan! Тебе буквально беруть за ручку і проводять складнощами інвестування в акції. Починаючи з розуміння ЯК це взагалі працює, закінчуючи інструкціями транзакцій. Вперше у житті я навела такий порядок у особистих фінансах і цілях! Я з тих натур, що дбають про майбутнє, не надіючись особливо на інших чи державу. Тому досягши кар’єрного росту, задумалася над пасивним доходами і достойним життям у поважному віці. Контент і специ iPlan зробили важливий вклад у мою фінансову просвіту. Я пройшла з ними шлях більше року, включаючи війну. Завдяки цій співпраці зробила вагому інвестицію у своє фінансове майбутнє. Особливо хочу подякувати своєму пленеру Інну Бродніковій, яка стала моїм фін терапевтом. Ця співпраця була про довіру, увагу й терпіння до моїх наївних питань. Також приємно вражає соцвідповідальність компанії, повага до законів і податків. Завдяки їхнім порадам, я стала підтримувати країну також у військових облігаціях. Однозначно рекомендую iPlan! Як і відчуття задоволення, коли бачиш свій портфель акцій світових компаній.

Максим Білан

Software Engineer


Давно слідкую за iPlan в соціальних мережах та проходив курс по інвестиціям від iPlan. Звернувся до сервісу в 2022 році, моя головна ціль була: створення довгострокового інвестиційного портфелю, і тема податків. За рік провели величезну роботу, якою я дуже задоволений. Дізнався багато нового і успішно імплементовано фінансовий план. Тепер мої фінанси більш структуровані і 100% впевненості, що я тримаю правильний курс. Дуже дякую моєму планеру Інні Старченко за чудову роботу. Продовжую користуватись сервісом і всім рекомендую кому потрібна допомога з організацією фінансів та інвестиціями.

Ганна Приступко

Підприємиця


Допомогли спланувати свої заощадження і правильно їх вкладати.

Василь Лукінчук

ІТ спеціаліст


Iplan допоміг мені нарешті перейти від розмов з друзями про інвестиції до дії. Кілька разів я намагався самостійно розібратися з цим питанням, але зрозумів, що мені доведеться витратити багато часу, який я міг би присвятити на підвищення кваліфікації і саморозвиток. Тому вчинив правильно - звернувся до спеціалістів і жодного дня про це не пожалкував. Для мене це був чудовий початок і мотивація нарешті потурбуватися про своє фінансове майбутнє. Рекомендую від щирого серця всім, хто давно хоче, але ніяк не може почати інвестувати. З підтримкою Iplan це зробити значно простіше.

Володимир

IT-спеціаліст


Відчув себе впевненіше в плані розпорядження своїми коштами.

Іван Сопутняк

Software developer


Під час роботи з iPlan мої прибутки та видатки стали більш структуровані. Я зрозумів, як я можу досягти своєї цілі, а саме: не працювати певний період життя та залишитись на тому ж рівні забезпечення. Також ще одна з моїх масштабних цілей - це забезпечити хорошу вищу освіту моєму сину. Я впевнений, що досягну цього разом із іPlan, адже мені не потрібно бігати, метушитися і шукати гроші, коли вони мені будуть необхідні. Я просто роблю як кажуть, внаслідок чого не витрачаю багато часу на це. Також сподобалась хороша комунікація і експертність.  Однозначно буду продовжувати користуватися сервісом іPlan та рекомендувати його своїм друзям та знайомим.

Микола Карпов

ІТ -спеціаліст в ЗСУ


Під час користування сервісом іPlan я підтвердив всі свої попередні знання у фінансовому плані, також дізнався і відкрив для себе багато цікавого. Це змусило мене зробити реальні кроки, тобто проінвестувати в Interactive Brokers, зареєструвати акаунт, купити ETF. Цей досвід був дуже позитивний. Навіть вже порекомендував ваш сервіс друзям та знайомим.  

Олексій Бодня

Програміст


Я звернувся до iPlan, щоб зібрати інвестиційний пасивний портфель.  Мені була дуже корисна допомога планера, а саме: зібрання збалансованого по відсотках з індексами ETF-фондів портфелю. Мені сподобалось, що серед дуже великого списку ETF-індексів, мені знайшли найоптимальніші, і  у відсотковому значенні розписали, з якого значення краще закуповувати. Для розуміння всіх процесів мені допомогли певні знання правил рефінансування/ребалансування, розуміння того, що робити у стресових ситуаціях (наприклад, неочікуваний зріст акції на 20%). Також задоволений тим, що після тривалого спілкування на теми інвестицій, я почав стратегічно мислити щодо своїх заощаджень. Крім того, мені сподобалося, що з планером я зміг вирахувати скільки, коли і в скільки років мені потрібно інвестувати, щоб досягти певних цілей. Також планер застеріг від купівлі акцій певних компаній, внаслідок чого я зберіг певну частину грошей, яку я б витратив на набивання шишок. Варто порекомендувати іPlan колегам і друзям, як мінімум для того, щоб прокачати свою фінансову грамотність і скласти інвестиційний портфель, оскільки самому це зробити буде досить важко, так як індексів дуже багато. Тому класно, що є експерт, який може порекомендувати, підказати і прояснити певні фінансові аспекти. Однозначно раджу.

Роман Іванов

Менеджер з проектів в еCommerce компанії


Ми співпрацюємо ще не дуже довго, але я отримав гарні рекомендації з приводу формування пакету для інвестицій. По ETF я отримав декілька цікавих варіантів, і з планером-Семеном ми обрали найоптимальніший. Також працюємо на майбутнє: у випадку зміни податкової резиденції обдумуємо, як краще оптимізувати активи. Так як для себе я обрав пакет «Family», можу виділити основні переваги: - дає змогу працювати з достатньою кількістю цілей  - сфокусуватись на найбільш важливих цілях - оптимізувати активи таким чином, щоб вони приносили прибуток.  Звичайно буду рекомендувати іPlan своїм колегам та друзям, адже в мене залишились тільки позитивні враження від співпраці.

Василь

Моряк


Компанія Iplan вирішила мої питання: - зберігання зарплати та її примноження - зберігання грошей у безпечних та надійних західних інституціях під час війни та у майбутньому - диверсифікація капіталу - грамотна оцінка ризик портфелю та побудова плану - створення портфеля фін свободи Окрема подяка планеру Ульяні Гринчевській за професійну, цікаву та плідну співпрацю. З радістю буду рекомендувати своїм колегам компанію Iplan.

Наталя

НR


Я почала цікавитися інвестиціями ще кілька років тому задля досягнення фінансової свободи та впевненості, що у мене будуть достатні накопичення до часу пенсії. Навіть пройшла курс з основ інвестицій, який мені допоміг зрозуміти та свідомо осягнути принципи роботи фондового ринку. Але я не була впевнена, чи я правильно складаю свій інвестиційний портфель та обираю найкращі інструменти для досягнення моїх цілей. Велика подяка моїй консультантці з iPlan, Ульяні, за надану допомогу у побудові цієї впевненості. Тепер я спокійна i переконана, що мої інвестиції працюють належним чином.

Андрій Карагодін

Technical Sales Director


iPlan допомагає дістати гроші з панчохи і комфортніше почуватися з інвестуванням

Vitaliy Dyachenko

IT-спеціаліст, співвласник компанії UppLabs


Декілька років у мене уже були інвестиції в нерухомість та певні активи в банківських інструментах. Більше в нерухомість інвестувати не було бажання. Тримати кошти під матрасом або просто на рахунках - теж не варіант. Але виникла думка, чому захоплення цінними паперами так і досі не реалізував? Після цього я почав пошуки експертів, що могли б допомогти. Я знайшов кілька різних компаній, зібрав по своєму нетворку деякий фітбек і відсіяв ті, що мали негативні моменти. Мені пощастило обрати якісного фінансового консультанта з системним підходом до справи – партнер, iPlan.ua, Сергій Мікулов.

Володимир Хлопенко

ІТ спеціаліст


Дуже задоволений роботою з IPlan та рекомендую сервіс всім своїм друзям та знайомим! Сергій Мікулов професіонал своєї справи, наша співпраця дозволила побудувати чіткий фінансовий план згідно моїх потреб. Це дозволяє економити час, дисциплінує приймати зважені рішення без емоцій. Важливим також є супровід у суміжних сферах, де у компанії є партнери. Команда не заробляє на реферальних платежах, тому в багатьох місцях, крім сервісу, вам запропонують значні знижки. Бути клієнтом Iplan престижно! Їх інформаційно-просвітницькі ресурси : Сімейний Бюджет (YouTube), IPlan Talks, Балади економного лицаря - безцінне джерело інформації, якому немає аналогу на просторах українського інтернету. Навчальні ролики, новини, лайфхаки, вебінари та багато іншого як для досвідчених інвесторів, так і для початківців. Команда робить велику справу, за що я їм дуже вдячний.

Adam Harber

General Partner at HARBER LP


Прийшов в iPlan.ua із запитом знайти ментора, який терпітиме мої запитання і пояснюватиме простими словами. До цього більше року був читачем їх каналу. Озвучив цілі: систематизувати мої активи та пасиви в зрозумілу таблицю, створити запас коштів і план, а після цього почати інвестувати. Наразі йде 2й рік співпраці з моїм планером Сергієм Мікуловим. І сьогодні під час чергового Google Meet я щиро поділився емоціями: нам вдалось багато речей. Щомісяця згідно стратегії розподіляються кошти. Таблиця з цифрами оновлюється. Активи зростають. Мені подобається мати певну гнучкість: періодично перерозподіляти капітал для нових можливостей — нерухомість або купівля бізнесу — та поповнювати існуючі рахунки. Дякую Сергію за підхід, підтримку та увагу.

Сергій Я.

IT-спеціаліст


Вже рік співпрацюю з iPlan.ua. Став спокійніше спати) Я знаю, що в мене є гарна підтримка моїх фінансових задач, якісно складено  портфель, тому став менше хаотично дивитись графіки котирувань та спокійніше реагувати на тимчасові просадки в портфелі. Дуже подобається підтримка фін.планера, Сергія Мікулова. Він завжди допоможе з приводу питань, які мене турбують, розбере можливі варіанти та ризики, може організувати зустріч з потрібними фахівцями.

Alex Banasevich

Head Of Engineering at FORM.com


Самостійно інвестую, але не вистачало незалежної думки, від мене та продавця інвестиційного інструменту. Завдяки регулярному спілкуванню із планером, Сергієм Мікуловим отримую це  + економлю час, дізнаюсь не всі, а саме актуальні для мене фінансові новини та тримаю руку на пульсі свого життєвого фінансового плану. Особлива цінність , це розуміння, що завжди можу порадитись з розумною та досвідченою людиною.

Alex Chapko

General Manager in Piano


Я майже повністю зберіг капітал у важкому 2022 році. Працюю з iPlan з 2019 і бачу що мої рішення завдяки співпраці є більш зваженими, а управління сімейним капіталом більш організованим ніж я б це робив би самостійно. Ціную економію часу щодо фінансових питань та вибору продуктів та рекомендую сервіс друзям та знайомим

Володимир Дудас

Founder & CEO at CodeLions.co


За останній рік відчув значний прогрес у практичній реалізації своєї стратегії досягнення фінансової незалежності. З допомогою планера Інни Старченко, зумів не тільки побудувати інвест портфель для особистих цілей, але й додати сімейні цілі та визначити конкретні кроки для їхнього досягнення. Будучи відвертим, фінансовою грамотністю цікавився давно, особливо після ознайомлення із роботою Бодо Шефера. Проте вичерпної відповіді на більшість практичних питань зумів знайти на ютуб каналах партнерів/засновників IPlan, що і дало поштовх для більш тісної співпраці та більш активної практичної реалізації своїх цілей. За останній непростий рік зумів не тільки освоїти теми ETF, акцій та облігацій, ОВДП, військових облігацій, але й спробувати більшість. У роботі із IPlan подобається відкритість та довіра у спілкуванні. Однозначно відчувається професіоналізм та досвід планера, а також високі стандарти надання сервісу, і, що не менш важливо, спільні цінності. Окрім того, можу виділити те, що розумію місію IPlan, яка особливо актуальна у цей час та майбутні роки відбудови України. Щиро стараюсь поширити серед своїх друзів важливість фінансової грамотності для українського суспільства і заохочую всіх небайдужих долучатись до IPlan та підтримати цю ціль. Хочу також зазначити, що серед інших фінансових радників підхід IPlan вирізняється відсутністю конфлікту інтересів - цитата мого знайомого, який уже досяг фінансової свободи із IPlan. Тут мається на увазі, що IPlan не радить ризиковані портфелі оскільки зацікавлений у тому, щоб клієнт не втратив капітал та консервативно досягнув свободи. Як на мене це значний аргумент для кожного, хто реально хоче досягти фінансових цілей та не випробовувати свою стресостійкість та нерви. Також не можу не відзначити уважність до деталей планера та бажання допомогти. Для мене IPlan - це хороший радник та партнер для досягнення фінансових цілей, а також розвитку української фінансової грамотності. Успіху сервісу IPlan у цій нелегкій місії. Дякую за допомогу!

Юрій Пелех

Software engineer at Abto Software


Сервіс iPlan взяв на себе велику відповідальність за плекання в українців навичок правильного поводження з фінансами - про те, як заощаджувати і як примножувати свій капітал. Хочу зазначити, що в них це чудово вдається! Дуже радий, що одного разу взяв участь у вебінарі від iPlan. Після чого був зацікавлений у більш тісній співпраці і отримав власного фінансового планера. Завдяки цьому почуваюсь значно впевненіше у житті - знаю, чому варто мати страхівки; що про формування своєї пенсії варто думати вже відтепер; фінансова свобода - можлива не лише у кіно. Звичайно ж можна отримати базові фінансові навички і з інших відкритих джерел та книг, але завдяки своєму планеру зміг сформувати власний фінансовий портфель, і знаю, що маю робити далі. Велика дяка iPlan!

В'ячеслав Кондратюк

IT-спеціаліст


Що змінилось в вашому фінансовому житті за рік роботи? - Я сформировал свой инвестиционный портфель, разобрался что такое ETF и как это отличается от акций и облигаций, теперь придерживаясь плана я могу достичь финансовой независимости и получить возможность заниматься тем, что мне нравится)   Що корисного ви отримали від співпраці з фінансовим радником? - С консультантом мне было легче разобраться с интерфейсами iPlan и InteractiveBrokers, смог определиться со своими целями и корректировать свой портфель в зависимости от изменения моих приоритетов. А ещё дружбу) Надеюсь пересечься когда-то за чашечкой кофе)   Яка найбільша цінність для Вас від співпраці з сервісом Iplan.ua ? - Наверное, что поставили меня на инвестиционные рельсы и теперь я понимаю немного как устроен мир финансов и как много в нем нюансов. Научили слепого котенка плавать))

Дмитро Стьожка

Head of Transport Department


За рік роботи з Олександрою Грудзевич з'явилась системність в заощадженнях і розуміння для чого це роблю. Окрім сформованого резервного фонду, почав роботу з новими фінансовими інструментами - ОВДП та ETF. Розуміючи основну ціль, є бачення як діяти далі. А завдяки зустрічам з фінансовим радником отримував професійні відповіді на свої питання як по тактичних кроках, так і щодо розуміння ситуації вцілому. Тож продовжую залишатись в сім'ї IPlan.ua і рекомендую друзям та знайомим також користуватись вашим сервісом.

Ігор Ящук

Військовий


Фінансові питання ніколи мене не цікавили, навіть викликали огиду як нудна справа. Але у 2015 р. я отримав поранення і отримав грошову компенсацію. Це для мене були великі гроші і я не знав, що з ними робити, бо дурно витрачати їх не хотілось. Якось на Українському радіо я почув виступ Любомира Остапіва і вирішив довіритися ресурсу iPlan. Моїм планером стала Інна Старченко, яка навчила мене мислити у фінансовій сфері і розумно розподілити заощадження. Те, що було колись мені огидно, стало цікаво. Дякую!

Ярослав Сабардак

Lead Generation & Data Entry Specialist


Работаю с iPlan 3-ий год. Все идет по плану. Надеюсь, что наше сотрудничество будет и далее плодотворным и эффективным... и рынки будут расти)

Олександр Іванченко, Head of Sales

Onix-Systems


До сервісу iPlan я звернувся коли виникла потреба, а точніше розуміння необхідності правильно спланувати фінансові цілі. Взагалі, Любомир домоміг мені зрозуміти які я маю цілі і на скільки вони реальні. В результаті я отримав зрозумілий і структурований інструмент для планування і моніторингу цілей. Крім того я можу завжди звернутись за консультацією з будь-яким питанням, що прямо чи опосередковано пов’язано з темою персональних фінансів. Особливої актуальності подібні питання набули після початку війни. Можу стверджувати, що завдяки консультаціям Любомира я ввійшов в цей період більш фінансово стійким. Однозначно можу рекомендувати сервіс всім хто опікується питанням особистих фінансів і планування майбутнього.

Ірина Єфіменко

Бухгалтер


Хочу поделиться своей историей. Мне уже 52 года, работаю я бухгалтером в агробизнесе. Я всегда очень осторожно относилась к инвестициям, особенно в акции и облигации. Для меня это было что-то далекое, сложное  и непостижимое. Ограничивалась только депозитами в банках и что-то откладывала себе под подушку. Мысли о других инвестициях всегда отбрасывала, думала, что не для меня все это, слишком сложно, не разберусь да и возраст - страшно. Но вот однажды наша компания, в которой я работаю,  решила провести для своих сотрудников онлайн семинар на тему Пенсионная система, и этот семинар для нас провела Инна Старченко - финансовый консультант компании iPlan. Она так доступно, понятно, конкретно на цифрах, подтвержденными мировыми статистическими данными  разъяснила нам, что нас ждет впереди, когда наступит для нас вторая молодость, что будет с пенсиями и что происходит во всем мире по этому поводу. Здесь мы узнали, что такое финансовая свобода и как ее достичь или приблизиться к ней, а это уже не так мало!  Я очень заинтересовалась, подумала, поработала со своими страхами и приняла решение сотрудничать с Инной. Заключила договор на год и начали работать. Предложенная  система позволила разбить по категориям активы и Инна помогла составить долгосрочный портфель для достижения финансовой свободы. Наличие системы позволило мне быть спокойнее в целом и входить в  сделки более осознанно и подготовлеyнее. В  результате за год я получила следующий опыт: - Начала инвестировать и теперь владею активами по всему миру и в Украине! - Разумно распределила свои сбережения - Сформировала резервный фонд - продолжаю увеличивать сумму накоплений - Получила первый пассивный доход в виде дивидендов.  И когда ты видишь результат и заметный прогресс, понимаешь, что все было сделано не зря, что принято правильное решение. Даже не смотря на возраст, при выходе на пенсию через 7-10 лет, получается почти выйти на финансовую свободу к пенсионному возрасту. Это невероятно, я уже строю планы как я буду жить в период своей второй молодости , разумно, интересно,  с удовольствием и в удовольствие использовать свои накопления.  Хочу обратиться особенно к тем, кому не 25-30 лет, а чуть постарше,  не бояться, а воспользоваться моментом, в любом случае вы не останетесь в проигрыше,  а наоборот приумножите свои доходы. И это сделать никогда не поздно, это я уж точно знаю исходя из своего собственного опыта. Мой призыв ко всем: НЕ БОЯТЬСЯ!!! Будьте смелее и вы будете гордиться собой и своим результатом!!! Желаю всем процветания и успехов и выйти на новый уровень жизни - финансовую свободу!!! Благодарю Вас, мой финансовый гений - Инна Старченко!

Євген Виборов

Tech Entrepreneur, Angel Investor


Я прийшов до iPlan після продажу своєї компанії, коли з'явилась необхідність управляти деяким капіталом більш обізнано і правильно. Любомира я знав давно, так що мав довіру до компанії і вона справдилася. Мені допомогли зрозуміти як правильніше планувати свою фінанси на різні відрізки часу та цілі, подивитись на свій фінансовий стан цілісно, та зрозуміти за якими критеріями приймати рішення щодо різновидів інвестування.   Любомир допоміг мені сформувати довгостроковий пакет акцій та підібрати індекс фонди, що добре підходять під мій профіль ризику. Далі я отримував допомогу за необхідністю, коли в мене були конкретні запитання щодо різних фінансових інструментів, індекс фондів, інвестицій і таке інше.
Також, я отримав багато знань через інформаційні канали та аналітику яку публікує компанія.
Я рекомендую попрацювати з iPlan якщо у вас є гроші і ви шукаєте людей які зможуть вам адекватно пояснити, як вам приймати рішення щодо їх інвестування та збереження.

Иван Дунский

CEO at Demigos


За год команда iPlan, а особенно Инна Старченко помогли мне настроить правильный mindset как планировать инвестиции и выстраивать финансовую стратегию на несколько десятилетий вперед. Я раньше делал инвестиции, но это было хаотично. Выбирал что казалось хорошим и покупал - без планирования и четкой стратегии выхода. Предложенная система позволила категоризировать активы, и команда Iplan помогла составить долгосрочный портфель для достижения финансовой свободы. Наличие системы позволяет быть спокойнее в целом и входить в рискованные сделки более осознанно и подготовленнее.

Володимир Безкостний

Software engineer


Завдяки iPlan зробив те, що не зміг зробити за 10 років. А саме інвестиції на біржі в США і в ОВДП. Подобається, як ви покроково надаєте інформацію і дуже круті у вас ексельки з графіками і динамічним оновленням інформації. Приємно було спілкуватись. Радий, що до вас звернувся.

Олександр Водзянський

Chief Technical Officer


При досягненні певного рівня доходів починаєш думати про перші кроки до фінансової незалежності. В пошуках інформації важко не зустріти посилання на iPlan.ua чи побічні проекти авторів. Статті, YouTube-відео та ін. допомагають розібратися в азах фінансової грамотності, але в той же час зрозуміти, що скласти особистий план і підібрати правильні інструменти може бути досить складно. Я вирішив звернутись до консультантів iPlan.ua і вважаю це правильним кроком. Мені пояснили як та коли з моїми можливостями можна досягнути поставлених цілей, розповіли якими інструментами та сервісами краще користуватися. І все це не взяте з теорії, а перевірено самими планерами та їх клієнтами. Окремо хочу відмітити при роботі з планером можливість в цілому поспілкуватись про досить делікатну тему - свої фінанси. Я завжди можу порадитись щодо своїх планів, інвестицій, чого не можу зробити, наприклад, з друзями, і це дуже приємно.

Сергій Зуєв

Founder, CEO в GA Connector


Я прийшов в iPlan вже з розумінням що хочу інвестувати в американські індекс-фонди (ETF), але не розумів які. В iPlan мені склали фінансовий план, допомогли зрозуміти які інвестиційні інструменти мені більше підходять з урахуванням моєї ситуації і ризик-профілю і підготували інвестиційний портфель. У процесі нашої роботи у мене виникло розуміння як правильно "підтримувати у формі" свої інвестиційні портфелі, за що я дуже вдячний!

Євген Рунц

Architect at Realnode


З iPlan я перейшов до практичної реалізації стратегії фінансової свободи. Нарешті зрозумів скільки грошей мені потрібно, скільки коштів в мене буде, які суми відкладати, як, навіщо і куди інвестувати. Рекомендую Сергія і план Pro. Слідуйте принципами від Сергія: “Гроші повинні працювати“ та “Чому ВИ страхуєте квартири, авто, а не основне джерело доходу - СЕБЕ?” і приймайте правильні рішення в довготривалій перспективі. Окреме дякую команді за канал Сімейний Бюджет і просвітницьку діяльність.

Оксана Куликова

CMO in Retail business


С появлением ребенка я стала задавать себе много вопросов: "куда откладывать деньги на будущее ребенка, как защитить свои сбережения, что для этого делать и куда их вкладывать, как достигнуть финансовой свободы, чтобы больше времени уделять семье". После работы с моим планером в iPlan у меня есть не только ответы на эти вопросы, но практические навыки их применения. Регулярный контроль моего прогресса, телеграм чат, он-лайн помощь в проведении первых сделок и заполнении налоговых деклараций стали для меня приятным и полезным бонусом.

Володимир Мисак

Co-Founder of Edver, Swim4U&Run4U


Темою фінансової грамотності та інвестицій я цікавлюсь ще з юних років, тому до моменту початку співпраці з командою iPlan - вже багато чого знав, розумів та робив. Проте, наступив момент коли я зрозумів, що хороше рішення часто вимагає погляду з різних боків. Мій планер Сергій - дуже допоміг (і продовжує допомагати) структурувати мій портфель, подивитись з іншого кута на частину фінансових інструментів - Р2Р позик, страхування. Також, вже під час нашої співпраці ми додали нових для мене інструментів - фондовий ринок, ОВДП. Для мене особливо цінно, що мій планер:
  • -  повністю на моїй стороні і не намагається продати певний конкретний продукт,
  • -  дуже добре розуміє нюанси і особливості кожного інструменту, може порадити оптимальні шляхи заходу/виходу в певні інструменти,
  • - з ним завжди можна порадитись при потребі.

Татьяна Давидова

CHRO at Parimatch


Я не могу похвастаться большой финансовой грамотностью и понимаю, что в каждой сфере есть куча нюансов, которые нужно знать и постоянно следить за апдейтами, если хочешь инвестировать грамотно, понимая, что именно ты сейчас делаешь. Любомир очень сильно мне помог своими знаниями и глубоким пониманием возможностей инвестирования на местном и на международном рынках, позволил сделать мой выбор инструментов инвестирования более осознанным. А главное - решиться на те вещи, на которые я бы сама ни за что не взялась, так как непонятно, с какого боку подступиться.
Работа с Любомиром и его командой - это концентрированная польза. Своими знаниями ребята помогут погрузиться в мир инвестиций легко и без лишнего стресса.
А еще, если вам нравятся истории про изменение среды, в которой вы живете, то бонусом вам будет участие в инициативах про изменению индустрии инвестирования в Украине. Эксперименты будете ставить вместе и смотреть, что из них получится. Видно как ребята вкладываются в то, чтобы развивать сектор банковских услуг, рынка управления ценными бумагами в Украине так, чтобы сделать их доступными и понятными простым смертным.
С этими вещами у нас в стране, порой, очень сложно, и именно поэтому помощь Любомира и его понимание, как и что устроено, трудно переоценить, и можно только радоваться очередной маленькой победе :)

Ольга, Надежда

Software engineers


Мы пришли в iPlan после пары лет экспериментов с инвестициями, которые, честно говоря, были не очень удачными) Идея о том, чтобы обеспечить свое будущее была всегда, но ее воплощение казалось очень туманным. Депозиты неплохо играли роль, но лишь на короткий срок, локальные проекты всегда выглядели рискованными, а покупать и сдавать недвижимость не было желания. С Сергеем и Любомиром мы познакомились на игре “Життєвий Капітал” и еще какое-то время сомневались перед тем как подписаться на iPlan. Но сейчас работаем с ними уже второй год и не жалеем о своем выборе. У команды iPlan спокойный, прагматичный подход к каждому клиенту, замечательный опыт и высокая компетенция. Работа с ними дает понимание в каком направлении стоит двигаться, чтобы достичь своих финансовых целей. Помимо того, что команда iPlan - профессионалы в своем деле, у них есть еще широкая рекомендательная сеть других специалистов - они могут помочь в выборе страхования, составлении завещания, оформлении налоговых деклараций и многое другое. Надеемся, что у команды iPlan все будет хорошо и настоятельно рекомендуем воспользоваться их услугами! Ольга и Надежда

Олег Гордеев

COO Govitall


Я начал пользоваться сервисом iPlan почти с момента его основания, уже больше 3х лет. Решил купить после того, как понял, что инвестиции - это целый огромный мир и у меня нет достаточно времени чтобы его изучить, на это нужны просто годы.Всего за 400 долларов стартового пакета я получил все знания и опыт очень опытного в этом деле специалиста.
За все время ни разу не пожалел, и, даже больше, я в восторге от услуг. Вижу как продвигаюсь к своим целям.
Без iPlan скорее всего не вышло бы так результативно. В последний год даже перешел на более дорогой пакет чтобы иметь возможность пользоваться большим количеством инструментов. Всем рекомендую!

Сергей Ризван

Sofware Engineer


Покупка пакета START от iPlan несомненно была лучшей инвестицией в 2020 году.  Самое главное, что я купил на эти $400, это опыт команды iPlan в инвестировании, и, конечно же, свое время, потому что мне не пришлось самому перелопачивать тонны информации о том, как найти брокера и что такое ETF. Если бы я самостоятельно попытался выполнить тот объем работы, который я в итоге сделал вместе с моим финансовым помощником Инной, это заняло бы в разы больше времени. К тому же, вполне вероятно, я бы мог совершить много ошибок, которые привели бы к потере гораздо большей суммы, чем эти $400. iPlan для меня стал просто идеальным сервисом, чтобы, наконец-то, преодолеть этот огромный порог входа по обладанию нужными знаниями и начать инвестировать, и в первый же год получить довольно солидный результат. Спасибо всем, кто занимается развитием этого важного проекта!

Павло Тарасов

Senior Software Engineer at Creatio


Я звернув увагу на сервіс iplan, коли значна кількість моїх пошукових запитів щодо фінансової грамотності завершалися сайтом Любомира. Уже кілька років почуваюся впевнено, розуміючи що команда спеціалістів піклується про мою фінансову незалежність. Подобається комплексний підхід до інвестування та досягнення фінансових цілей (в т.ч. страхування).
Підписка багаторазово окупила себе.

Максим Тодораки

Delivery Director, EPAM Systems


До работы с Любомиром я особо не задумывался о вариантах как можно более эффективно сберечь деньги, а главное заставить их работать (депозиты не в счёт). Моей финансовой грамотности и знаний математики хватало чтобы понимать что выгодные депозиты – редкость или риск, надёжные депозиты – максимум позволят уберечься от части инфляции, покупка недвижимости – дорого и опять же рискованно (даже с точки зрения сохранения капитала). На всё остальное у меня банально не хватало ни времени ни фокуса внимания. А между тем, начали появляться реально долгосрочные цели. Я стал понимать что детей за какие-то деньги нужно будет учить, а я не смогу вечно работать также как в 25-35 лет и в преклонном возрасте хотел бы позволять себе жизнь не хуже чем сегодня. Любомир помог мне взглянуть на деньги иначе. Я понял что откладывать их таки нужно системно, но при этом с разумным (для меня, а это как оказалось очень индивидуально) риском их стоит инвестировать.
С помощью iPlan я правильно выстроил ряд целей к выполнению которых успешно продвигаюсь. Я узнал о массе новых для меня финансовых инструментов, радикально (по сравнению с тем как было раньше) диверсифицировал портфель инвестиций и перестал переживать что «делаю что-то не то по незнанию».
А ещё на примере Любомира я в очередной раз убедился что в каждом деле есть профессионалы, которым стоит доверять то в чём ты сам таковым не являешься. И тогда получишь более прогнозируемый результат.

Василь Дзеса

COO, Lemon.io


Ми працюємо сім'єю із Сергієм Мікуловим. Я знаю досить багато про фінанси порівняно зі своїм оточенням, але з іншого боку я не знаю багатьох деталей і нюансів. Ми почали спілкування з iPlan, бо хотіли розібратися із страхуванням, а завершили покупкою підписки Family і жодного разу не жаліли. Побудова фінплану, допомога зі страхуванням, а також із вибором інструментів була неоціненною. Що мені подобається - ми говоримо на одній мові, Сергій добре розуміє наші потреби і цілі. Документи iPlan допомагають дисциплінувати себе і трекати результати.

Елена Шаровар

Lead Developer, Waverley Software


Если в вашей голове при словах "инвестиции" и "мои планы на пенсию" возникает только две идеи - депозит и "купить однушку и сдавать", - вам точно в iPlan. Здесь вам расскажут о гораздо большем количестве инструментов, об их плюсах и минусах, прибыльности, надежности, ликвидности. Очень удобно, что консультант (Василь Матiй) всегда на связи и может проанализировать любые ваши идеи, даже если это "а что если инвестировать в киоск с шаурмой?". Благодаря большому количеству клиентов iPlan имеют практический опыт со всем, о чем говорят.

Роман Брушко

IT-спеціаліст в Avenga Ukraine


Мені дуже сподобався фінансово-інвестиційний план, підготовлений Василем! Думка про спокійне та дисципліноване інвестування мене радує кожен раз, коли щось пропонують терміново і супер вигідно проінвестувати😂.Наразі вже наводжу порядки з наявними активами, та організовую їх відповідно до цілей. Завжди мріяв про фінансового радника і не знав, що таке можливо. Навіть не підозрював, що мені так принесе задоволення рахувати та планувати сімейний money management в розрізі кварталу/року/10 років. Що змінилося: 1. Перестав дивитись графіки в телефоні. 2. Сконцентрувався на роботі більше. 3. Тепер мені спокійніше, бо я знаю що цілі будуть досягнуті.

Дмитро Лук'янчук

підприємець, медичне обладнання


iPlan это эксперты, это быстрые и грамотные ответы на большие и маленькие вопросы. С тех пор как я начал работать с ними ушла большая часть головной боли по инвестированию и управлению сбережениями.

Тарас Мурашко

Co-founder and CTO EVO


Я не памʼятаю, щоб колись відчував нестачу грошей, мабуть це через мою вроджену ощадливість, але звички системно працювати з грошима не було, а інвестиційні інструменти обмежувались депозитами в банку. Співпраця з IPlan в обличчі Любомира докорінно змінило моє ставлення до грошей. Тепер в мене є чіткий фінансовій план на багато років уперед.
Я почав системно інвестувати гроші, отримувати пасивний дохід, та впевнено рухатись до фінансової свободи.
Також великою цінністю для мене - є можливість обговорювати інвестиційні ідеї з Любомиром та отримувати вичерпний аналіз по ним.

Влад Сорока

Senior Software Engineer


На самому початку у мене було відкрите питання "як зайві гроші можна інвестувати". Завдяки Сергію я отримав й вичерпний перелік інструментів й дуже цінний практичний досвід. Але сам по собі довгостроковий фінансовий план був радше побічним ефектом мого запиту. Дуже сумніваюся, що я буду активно займатися трейдингом й інвестиціями. Мені більше до вподоби займатися своєю професією й відкладати зайві гроші, най навіть й неоптимально. Завдяки iPlan я тепер знаю як це робити, з чого почати й маю ground level knowledge щоб формулювати свої питання за потреби. Загалом я залишився дуже задоволений співпрацею й міг би рекомендувати вас знайомим, ви робите дійсно корисний продукт.

Влад Криласов

Software Engineer at Pole Star Space Applications


Загалом дізнався багато цікавих моментів і фінансові показники покращилися, В першу чергу, для мене важливо було отримати фундамент фінансової грамотності, економію часу та розуміння світу інвестицій, за, що я і вдячний.

Оксана Гошва

Засновниця Hoshva PR&DGTL, DOT_DOT innovation


Важливе питання для будь якого підприємця “What business are you in?” Я працюю в сфері професійних послуг і створюю цінність для своїх клієнтів. Вони можуть не думати про деякі речі, бо за них це роблю я. Так само як споживач я віддаю на аутсорс фінансове планування, бо моя ключова діяльність (core activity) в активному доході від професійних послуг. iPlan та Любомир допомагають мені бути спокійною щодо теми грошей в умовах невизначеності. Так би мовити “відчувати землю під ногами” Я відповідально ставлюся до фінансового майбутнього. Планую себе самостійно забезпечувати завтра і післязавтра. Тож послуги iPlan це турбота про себе і про тих кого я люблю.

Григорий Маленко

Основатель интернет-агентства управления онлайн-репутацией SERM


Работаю с iPlan больше года, вижу для себя много полезностей.

Анна Зотова

Customer Experience Strategist at GoodWine


Я почала працювати з Любомиром, бо хотіла розібратися, як правильно планувати заощадження на цілі і плани сім'ї, що робити із заощадженнями, щоб вони не знецінювались, як убезпечити себе та сім'ю в фінансовому плані, це стало важливо зокрема з появою первістка. Любомир дав вичерпну інформацію на всі питання, роз'яснив, як інвестувати, купувати ОВДП, застрахуватись, завжди порадить, коли є питання, відкритий, активний, з ним відчувається, що є підтримка, регулярно проводить моніторинг активів/пасивів відповідно до наших цілей. одним з основних здобутків нашої співпраці я вважаю те, що ми стали інвестувати в ETF в валюті. Я планую довгострокову співпрацю з Любомиром, щоб контролювати з точки зору експерта своєї фінансової стабільності і зростання

Павло Башмаков та Анна Юрченко

Product Designer at Google Health


Любомир спочатку навчив нас правильно вести фінанси у компанії ще у 2010 році, а тепер допомагає порадами, структурою і різними know-how як інвестувати та планувати персональні фінанси у горизонті 5-10-20 років. Раджу усім хто замислюється про своє майбутнє і хто уже готовий працювати з фінансовим радником. Головне, що ми працюємо з фін інструментами усього світу враховуючи податкові особливості США та Європи. Що дуже важливо враховуючи нестабільну ситуацію з заощадженнями в Україні.

Павел Камышов

Scrum Ukraine, Agile Coach в EPAM Ukraine


Дисклеймер - я не финансовый эксперт, сейчас я обычный айтишник который вычитал пол интернета на эту тему, переспал с кучей… идей на эту тему, успел обжечься о “дать денег в долг друзьям и больше никогда их не увидеть”, а так же вложил небольшую сумму денег в криптовалюту и до сих пор не раскаялся в этом (sick!). Все советы на ваш страх и риск. Итак, входящие данные: мне 30 лет, у меня нет своей купленной квартиры, нет своей машины, даже айфона последней модели нет. Но есть немного “лишних денег” для инвестиций. Так вот, куда же вложить деньги на долгий срок? Варианты: в недвигу/квартиру, в приключения/впечатления, в самообразование, в благотворительность, в международные рынки акций, на банковский депозит наконец, ну или одолжить другу. Большинство этих вариантов вам знакомы и понятны, остановлюсь лишь на инвестиции в квартиру: Плюсы – стабильность, в крайнем случае там всегда можно жить. Потенциально, с развитием экономики Украины – жилье тоже будет дорожать. Минусы – низкая ликвидность актива, налоги при покупке/продаже, геморрой при оформлении, риск прихода к власти Тимошенко с ее новым продвинутым курсом «По стопам Венесуэлы» или «Как наступить на те же грабли дважды и так нихера и не понять». Ожидаемая прибыль с квартиры чет около 6-8% в год. И наконец – самое интересное, в международные рынки акций, но тут все очень сложно и запутано, чтобы самому разобраться нужно тонну времени и правильных ресурсов/связей. Поэтому я проконсультировался с профессионалами – компанией iplan.ua и Lyubomyr Ostapiv, которые выяснили мои долгосрочные цели, составили мой психологический портрет (чтобы я не стал рвать себе волосы на ж*пе после очередного скачка на рынке акций), готовность к рискам, а так же финансовые цели - то есть когда я хочу выйти на пенсию и сколько получать в месяц. Касательно портфеля, есть такой тип «акций» как ETF(Exchange Traded Fund) – когда ты покупаешь не 5% какой-то компании и надеешься на ее взлет, а покупаешь по 0.005% акций топовых компаний SP500 США, и тоже самое с акциями азиатских или европейских компаний. То есть размазываешь свои инвестиции ровным тонким слоем по всех рынкам, чтобы локальные войнушки/санкции тебе были не страшны. Мой портфель в итоге будет сформирован из: VSCH – 30% MVOL – 30% EIMI – 30% В данном портфеле часть низкорисковая (VCSH) – облигации США, по идее даже если на них снизойдет цунами с инопланетянами (как в фильмах Marvel), то эти бонды стабильно выдадут 2-3% годовых после налогов. И вторая часть – чуть более рисковая и более прибыльная (MVOL + EIMI) – они дадут чет около 7-8% годовой прибыли (сильно усреднённо, как вы понимаете).

Павло Тайкало

Software Engineer at MacPaw


Завжди розумів, що тримати гроші на депозитах, це, звичайно краще, ніж у шухляді, але перші кроки для подальшого інвестування були для мене досить туманними і неясними. Завдяки iPlan, тепер в мене є сформоване бачення середніх і далеких цілей. А інвестування це лише інструмент для досягнення моїх цілей.

Наталія Кияк

співзасновниця, дитячий центр "Мудрагелик"


Я інвестую уже десь 10 років, а особливо активно протягом останніх 5-ти. Шукала різні можливості, інвестувала у нерухомість, у інтернет-сайти, у Форекс, просто на депозити клала гроші, і т.п.... І оскільки багато всього пробувала, кілька разів втратила гроші, а кілька разів неефективно планувала, вирішила звернутися до професіонала і узагальнити, чи, краще сказати, впорядкувати свої інвестиції - і наявні і майбутні. Дуже дякую Любомиру, який допомагає мені з цим справитися! Любомир відкрив для мене кілька нових тем, в які я інвестувала в цьмоу році. Зокрема, електрокари. Я взагалі далека від водіння, але ця тема стала мені близькою із точки зору інвестування, і як корисна справа для навколишнього серидовища. Я мрію мати місячний пасивний дохід, який повністю покриває мої щомісячні витрати - я до цього активно іду, в тому числі з допомогою мудрих порад фінансового радника! :)

Віктор Кириченко

Chief Transformation Officer at EVO


Для меня важно видеть (визуально) свой прогресс в движении к финансовым целям. Как изменилась ситуация за прошедший период? Мой капитал уменьшился\увеличился? Как повлияли мои предыдущие действия на текущий результат? Насколько я стал ближе к покупке дома? А к готовности оплачивать школу двум детям? А к фин. независимости целиком? В работе с iPlan в первую очередь ценю доверие и возможность пообщаться с моим советником. Также сервис помогает экономить время на выбор и покупку финансовых решений и продуктов.

Юрій Андрущенко

Director of Software Engineering at Altareturn


Працюю з Любомиром вже більше року, для мене важлива економія часу на фінансові питання та зважена порада щодо моїх емоційних рішень та ризикових ініціатив. Вже рекомендую сервіс друзям та колегам.

Богдан Пономарчук

Delivery Manager at Ciklum


Я поки тільки засвоюю інформацію про світові фінансові ринки та інвестування. В айплан для мене найбліьш цінно: - Наявність комплексного плану і регулярність спілкування - Портфель інвестицій на західних ринках - Поради по інвестиціям в Україні, - Порядок і системність планування пенсійних та освітніх цілей

Ольга Іжик

Communication Consultant


Вже рекомендую сервіс айплан друзям та знайомих. Робота з фінансовим планером стимулює мене більше відкладати та економить час на вибір фінансових продуктів. Також подобається регулярність спілкування

Дмитро Куліков

Бізнес аналітик в Ялантіс


Планирование с Любомиром дает мне стимулы больше откладывать. Также я сделал первый шаг на западные рынки. Уже рекомендую сервис iPlan.

Дмитро Могир

підприємець, бізнес оплат через термінали


Работа с iPlan помогает принимать более взвешенные решения управления семейными деньгами. Также большое преимущество - партнерские программы и бонусы для клиентов

Наталія Касперович

Senior QA Engineer


Плох тот айтишник, который, став сеньором, не начинает задумываться о пенсии. Поэтому некоторое время назад я начала интересоваться инвестированием, как способом обеспечить достойный уровень жизни после окончания карьеры. Ищущий да обрящет…Так я на DOU наткнулась на горячий топик по теме. В одном из коментариев я обнаружила ссылку на iPlan. Зашла, посмотрела, заинтересовалась и написала Любомиру. И не пожалела. Помимо финансовых консультантов у iPlan есть сеть партнеров, которые помогут решить юридические вопросы, определиться с медицинским, и не только, страхованием. То есть, iPlan - это комплексный пакет услуг, воспользовавшись которым можно существенно упростить себе жизнь, сохранить время и нервы. Проверяла. К тому же цена такого пакета весьма демократична. Так что я остаюсь с ребятами.

Ігор Гладун

Senior QA Automation Engineer


Наличие финансового плана помогло определиться с целями и понять куда должно идти внимание и ресурсы. Также работа с айплан помогает сэкономить много личного времени на финансовые вопросы.

Андрей Загорулько

Java Web Developer at SiteWorks


В какой то момент я стал задаваться вопросами накопления, пенсии, покупки недвижимости и т. д. iPlan помог систематизировать знания, ответил на многии мои вопросы, показал мне варианты решений и инструменты для достижения определенных целей. В результате мы составили персональный финансовый план, в котором исходя из моих пожеланий и возможностей ребята помогли найти мне баланс между ними.

Евгений Асмолов

Java Software Engineer


Я пришёл в iPlan, а точнее к Сергею Микулову, когда понял, что мне нужен второй, профессиональный взгляд на мои планы по достижению финансовой свободы. Когда начинаешь разбираться что и как работает в мире финансов, то быстро понимаешь, что небольшой просчёт на длительном отрезке времени может привести к большим потерям или недополученной прибыли. Кроме того, на длительном отрезке времени, помимо контроля\увеличения доходов\расходов нужно покрывать как можно больше рисков иначе можно не дойти до финиша. Я благодарен за составление финансового плана, подбор страховых компаний и продуктов, за ответы на десятки вопросов, за наглядный механизм достижения целей, за множество предоставленных материалов, форм и калькуляторов, за кэшбеки, за профессионализм в подходе к клиентам! Всем кто ещё думает и считает, что сам вполне может справиться помните - чем выше гора, тем сложнее на неё залезть, и тем спокойнее, когда вы не один! Результатом работы с Сергеем я доволен, теперь можно спокойнее идти к цели, зная, что всё может получиться, хотя бы в теории!

Если Вы хотите продолжить сотрудничество, свяжитесь с Вашим планером и обсудите все вопросы.

Якщо Ви бажаєте продовжити співпрацю, зв'яжіться з Вашим планером та обговоріть всі питання