ua

ru

en

Відгуки клієнтів

Відгуки клієнтів

Деякі відгуки ви зможете прочитати внизу. ​

Багато клієнтів бажають зберегти конфіденційність онлайн, але готові надати рекомендації особисто.

Ймовірно серед ваших Facebook друзів вже є клієнти iPlan.

Всі
Держслужбовці
Моряки
Військові
Топменеджери
PR, Маркетинг, HR, Дизайн
Лікарі
Юристи
IT-спеціалісти
IT-підприємці
Спортсмени
Інше
Всі
Держслужбовці
Моряки
Топменеджери
PR, Маркетинг, HR, Дизайн
Лікарі
Юристи
IT-спеціалісти
IT-підприємці
Спортсмени
Військові
Інше

Ілля Рябцев

Director, Product Development

За рік роботи з iPlan.ua я спланував і втілив в життя диверсифікацію моїх активів.
Також ціную економію часу щодо фінансових питань, вибору продуктів та регулярність спілкування з фінансовим радником

Весь відгук...

Катерина Дайнеко

Юристка

Моє знайомство зі великою та різноманітною спільнотою команди iPlan в мене почалось з книжки Любомира «Любов та бюджет» і тут почалась моя справжня любов до фінансового планування та впорядкування власних фінансів. І мене затягнули оці всі відео на YouTube, пости в ТГ-каналах і так далі.

Вже з доступних матеріла мені вдалось зробити нескладні дії та отримати позитивний результат. Почала розраховуватися усюди картою та чітко знати свої витрати, купити свої перші ОВДП та сформувати резервний фонд, а також формувати корисні фінансові звички і звісно зрозуміти, що без iPlan вже нікуди.

Робота з персональним планером Ульяною Гринчевською в рамках пакету «Start» була чудовою та максимально продуктивною! За декілька місяців співпраці ми детально пропрацювали фінансові цілі, підібрали оптимального брокера та фінансові інструменти, і створили реальний довгостроковий фін.план. Мені вже навіть прийшли перші дивіденди з американських ETF фондів! А також жодне з моїх питань не залишилось без зрозумілої та кваліфікованої відповіді!

Я рекомендую послуги iPlan всім свою друзям та родині, та буду сама продовжувати співпрацювати зі планером Ульяною Гринчевською.

Особливо хочу відмітити соціальну складову роботи команди iPlan – купа зрозумілого контенту на будь-який смак та рівень готовності діяти. Дякую, що формуєте здорову фінансову культуру в Україні! На собі відчула, що почуваюсь набагато спокійніше і впевненіше у ці буремні час, можу впевнено донатити, відкладати та інвестувати. Також наочно побачила (не)очевидні взаємозв’язки між фінансовою грамотністю та забезпеченням прав людини – від запобіганню домашнього насиллю до розпорядження свої власністю. Тому фінансового планера в кожну школу, університет та домівку!

Весь відгук...

Ганна

PR-менеджер

Я вважаю, що вся ваша команда робить дуже важливу роботу для майбутнього Украіни, тому такий вийшов відгук.

Ульяна Гринчевська, консультант iPlan Start, допомогла мені зробити перший важливий крок у напрямку інвестування. До цього я багато читала, дивилася відео та слухала кейси друзів як в Україні, так і за кордоном, але ніяк не наважувалася на практичні дії. Уляна допомогла мені перейти від теорії до практики спокійно, виважено та структуровано. 

Я вважаю, що успішне фінансове майбутнє — це вміння брати на себе відповідальність за власне майбутнє та фінансова грамотність. Розраховувати на державну пенсію — це інфантильне та ідеалізоване мислення, від якого треба позбутися, і чим раніше, тим краще. 

 Команда “Сімейного бюджету” та «iPlan Talk” роблять величезну роботу у цьому напрямку безкоштовно. Вони мають купу платних та безкоштовних інструментів, які дійсно допомагають розібратися в темі інвестування, зокрема для українських реалій з усіма нюансами та підводним камінням. 

Дуже дякую за ваш вклад у фінансову грамотність та майбутнє України.

Весь відгук...

Юлія та Дмитро Солодовник

principal BI Engineer

Задоволені співпрацею в рамках пакету Family, адже за рік отримали чудову можливість спілкування з дійсно професійним фінансовим радником, порозуміння потреб і викликів, які склалися. Дуже корисним вважаємо доступ до вікі з безліччю фінансових тем. Залишається тільки бажання і можливість освоювати їх 🙂 Вибір саме пакету Family вважаємо дуже вдалим, адже рік – це саме той період, за який можна спокійно спланувати, почати діяти і усвідомити зміни у фінансовому житті під керівництвом фінансового вчителя! За цей час вдалось вивчити багато нового у світі фінансів і головне – зрозуміти, що амбіційна мета – досяжна. Вдалось перевиконати план, поставлений на рік і найцінніше – розуміти, що робити далі. Було приємним сюрпризом можливість спілкуватись не тільки про фінанси, сприяння до вдалих рішень по фінансовим операціям, які виходять за рамки пакету і консультації по нудним, але обовʼязковим елементам – звітності, бюджетним розрахункам, тощо. 

Від всієї нашої багатодітної сімʼї рекомендуємо співпрацю з IPlan і персонально Інною Бродніковою. Звичайно, будемо звертатись у майбутньому щодо фінансових питань.

Весь відгук...

Надія та Микола

усвідомлене українське подружжя

Ми вже давно дивились відео про інвестиції, і навіть проходили освітні курси у інших організацій щодо інвестицій. Але все одно бракувало професійного і системного погляду на фін питання. Потім ще як виявилось то те, який портфель складали раніше він був зовсім недивирсифікованим (чимало повторень мали, а отже більш ризиковий).

Короче кажучи, тут нам допомогли скласти грамотний інвестеційний план враховуючи усі наші плани та нинішні наші можливості. Усе пояснювали простими словами, ділились зручними інструкціями. Допомагали відкривати рахунки щоб з мінімальними комісіями переказувати з українських карток на брокерський рахунок. Допомогли з подачею декларції розібратись, навіть щодо покупки нерухомості також пропонували вигідні програми, які є в Україні і про які ми не знали.

Тепер ми інвестуємо знаючи, що це довгостороково файні і перевірені та диверсифіковані портфелі які підходять конкретно під наші цілі. І можемо бути певними, що зароблені гроші вдасться змолоду вкладати в інструменти які допоможуть в старості (сподіваємось до неї доживемо 😅)

Дякую величезне нашому консультанту Денису, який щиро і розгорнуто і зрозуміло відповідав на усі 100500 питань, які ми мали, за допомогу з проблемами з якими стикались (мені здається для Дениса нема невирішувальних проблем, на усе є ідеї розвʼязків що є супер круто!) і за те, що так файно усе пояснив і допоміг скласти нашій сімʼї план і грамотніше і структурніше працювати з грошима! Дякую велике!

Весь відгук...

Карина

Project Manager в IT-компанії

Вдячна команді iPlan і окремо фінансовому раднику Анні за нашу співпрацю. За допомогою професіоналізма вашої команди, я впевнено розпочала шлях в інвестиціях. Головна цінність від співпраці з iPlan для мене – це структурування всіх матеріалів і знань в цій сфері, економія часу на пошук найоптимальнішого шляху почати інвестиції, згідно моїх цілей. Тепер я відчуваю себе впевнено у своїй здатності управляти фінансами. 
У iPlan працює дуже професійна та кваліфікована команда. Вони не лише надають високоякісні послуги, але й активно сприяють розвитку фінансової грамотності, формуючи потужну спільноту та забезпечуючи освітню підтримку. Рекомендую послуги iPlan усім, хто прагне розширити свої знання в фінансах та досягти фінансової незалежності

Весь відгук...
Якщо Ви бажаєте продовжити співпрацю, зв’яжіться з Вашим планером та обговоріть всі питання
Інфографіка Шлях клієнта_PRO
Інфографіка Шлях клієнта_Family
Інфографіка Шлях клієнта_Start