ua

ru

en

Новости

Новости

Контроль своїх рахунків від Apple 🍏?

Контроль своїх рахунків від Apple 🍏?

Найбільша FinTech-компанія у світі набирає обертів.

Apple 🍏 запустила нову функцію для користувачів iPhone (поки тільки у Великій Британії), яка дає їм змогу переглядати баланс своїх поточних рахунків (в реальному часі) та історію транзакцій безпосередньо в Apple Wallet. Здійснюючи покупку через Apple Pay, вони також зможуть переглядати свої баланси, що надасть більш повну інформацію про стан фінансів у момент оплати.

📈Нова функція стала можливою завдяки відкритим банківським API від найбільших банків Великої Британії, зокрема HSBC, Barclays, Lloyds, RBS, Monzo, Starling.
🇬🇧 Вперше Apple запустила нову фінансову функцію у ВБ раніше, ніж у США (завдяки придбанню британської OB FinTech Credit Kudos).

📲На перший погляд функція балансу поточного рахунку може здатися простою, проте цей запуск показує зростаючі амбіції Apple у сфері фінансових послуг. Використовуючи відкритий банкінг (OB), Apple може отримати потужну фінансову інформацію та можливості персоналізації. В подальшому компанія може надавати індивідуальні рекомендації щодо того, яку платіжну картку використовувати, на основі програм кешбеку або комісій за транзакції. Apple також може використовувати геолокацію, щоб спонукати користувачів платити певними картками, коли вони перебувають поруч із відповідними продавцями.

📊Інтеграція OB фактично перетворює Apple Wallet на інструмент управління особистими фінансами. Apple може розвивати це й надалі та надавати інформацію про витрати та сповіщення про бюджет у режимі реального часу в момент покупки, що може допомогти споживачам ухвалювати більш обґрунтовані фінансові рішення.

✅Враховуючи те, що в усьому світі понад 1,46 мільярдів користувачів iPhone, кожен наступний крок Apple у сфері відкритого банкінгу, фінансів і платежів матиме величезні наслідки.

Додатково про це можна почитати 👉
https://www.forbes.com/sites/davidbirch/2023/10/02/apple-launches-connected-cards-using-open-banking-in-the-uk/?sh=48e115ce4a3a

Фінансовий планер iPlan.ua, Євдокимова Альона

Поделиться:
Якщо Ви бажаєте продовжити співпрацю, зв’яжіться з Вашим планером та обговоріть всі питання
Інфографіка Шлях клієнта_PRO
Інфографіка Шлях клієнта_Family
Інфографіка Шлях клієнта_Start