ua

ru

en

Новости

Новости

Як бізнесу переходити “на військові рейки”? Досвід iPlan.ua

Як бізнесу переходити “на військові рейки”? Досвід iPlan.ua

Команда iPlan.ua працює віддалено з 1-го дня заснування. Пандемія ще й наших клієнтів привчила до думки, що цілком достатньо онлайн зустрічей зі своїм фінансовим радником.

Війна для всіх стала шоком. Перші тижні — евакуація, волонтерство, супротив на економічному та кібер фронті, допомога ближньому і відновлення психологічної спроможності думати про робочі питання. 

Майже всі зустрічі з Клієнтами перенеслися. Однак ми не залишили Клієнтів “сам на сам”, тому збільшили інтенсивність комунікацій по інших каналах:

1) пояснення свого радника

Що потрібно зробити, щоб процес управління фінансами працював за будь яких обставин.

2) наш окремий проект — телеграм сервіс  iPlan Talks 

першого дня війни збільшив потужності — два спецефіра щотижня (новини, запитання, відповіді),  “перейшов на військові рейки” —  за рахунок виручки фінансуються потреби оборони та волонтерів в гарячих точках та “розкодував сигнал” — до спецефірів було надано доступ для всіх Клієнтів iPlan, навіть колишніх.

3) збільшили частоту поштових клієнтських розсилок в 2 рази (2 тижні замість місяця).

Також надали можливість читати розсилки всім клієнтам, які коли небудь з нами працювали. 

4) наші безкоштовні канали в Телеграмі, Фейсбуці та Ютубі наповнювались корисним порадами щодня.

Кожен член команди писав про фінансові новини та досвід проведення фінансових операцій (готівка, картки, рахунки в Україні та за кордоном) та навіть інвестування (військові облігації) в складних умовах.

Додатково ми дали Клієнтам опції взяти паузу по договору на місяць чи отримати відстрочку оплати. На диво, мало хто цим скористався)

Зараз ми отримуємо такий зворотній зв’язок від Клієнтів, які починають виходити на зв’язок:

“Ваші пости та ефірі давали нам надію на те, що все працює та буде добре. Тож, пора вже і нам  повертатися до повноцінного життя)”

По географії команді звісно відбувся “зсув” на Захід, зараз у нас двоє планерів у Дніпрі, троє Вінниця та область, двоє Львівська, Чернівці та Італія. 

Більше половини наших клієнтів ІТ спеціалісти, і після 20 днів війни ми відчули що вони повертаються до роботи. 

Якщо попередні роки ми щороку росли в 2 рази, то 2022 року буде великим успіхом утримати дохід на рівні минулого року. За перший місяць війни було лише кілька нових заявок від потенційних клієнтів, що в десятки разів менше мирного часу. 

Вся команда, і фінансові планери і бек офіс мають ті ж умови співпраці і виплати, як і до війни.  


Так є втрати, майже кожен це вже відчув або відчує, бо інвестиції в реальний сектор країни сильно постраждали. Але час рухає нас вперед, потрібно вивчити уроки минулого та шукати в майбутньому нові можливості. Наприклад, нові локації перебування Клієнтів, перелік їх податкових резиденцій, ландшафт інвестиційних інструментів, страхового захисту змінюються. Це не лише виклик, але й шанс розвитку для всіх нас 

Кожен з нас, і економіка країни в цілому, має працювати. А значить для нас буде робота. Лишень фокус фінансового планування зменшився від 20 років до 1 тижня.

З любов’ю та повагою,

Команда iPlan.ua

Поделиться:
Якщо Ви бажаєте продовжити співпрацю, зв’яжіться з Вашим планером та обговоріть всі питання
Інфографіка Шлях клієнта_PRO
Інфографіка Шлях клієнта_Family
Інфографіка Шлях клієнта_Start