ua

ru

en

Новини

Новини

Біженці в Євросоюзі – 2022

Біженці в Євросоюзі – 2022

Ми економічними порадами підтримуємо всіх українців, і тих, хто залишається, і тих, хто виїжджає. Ця сторінка саме для українців-біженців.

Ми сумлінно досліджуємо будь-які економічні можливості для українців в тяжкий час війни. Ми щоденно робимо короткі огляди на каналі, крім того напрацьовуємо матеріали, яким чином допомогти державі, як і в кого купити військові облігації, а тепер започаткували сторінку «Економічні поради біженцям», яка буде корисна співвітчизникам, які вже виїхали чи збираються їхати за кордон.

Отже, прочитати про особливості прийому українців в різноманітних європейських та інших зарубіжних країнах, виїзду і проживання можна на сайтах allhelpua  і infohelpua. Також тут знайдете контакти волонтерських організацій та корисні життєві поради для біженців.

Надзвичайно багато корисної юридичної і правової інформації, а також можливостей щодо пересування між країнами ЄС є у статті на сайті Європейської комісії.

Як підготуватися до мандрівки, що робити, коли чоловік залишається в Україні, а родина прямує закордон, розповість Інна Старченко у статті «Гроші на життя у воєнний час».

РУБРИКА НА КАНАЛІ, ДЕ Є УСІ ВІДЕО:

https://www.youtube.com/embed?listType=playlist&list=PLMi4vCbIfdcvgzyLUJQTEWscrHEwfat1O&v=YpkcVFBvI3M

Про можливі СТАТУСИ ПЕРЕБУВАННЯ українців в Євросоюзі зрозумілою мовою розкаже  Ольга Мороз:

Як і де краще відкрити БАНКІВСЬКІ РАХУНКИ українців в Польщі розповідаємо у наступному відео (порівняльна таблиця (!) – в описі під роликом).

09 березня Сейм Польщі ухвалив ЗАКОН ПРО ДОПОМОГУ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ з України. Коротко – дивіться у відео, детально – читайте в статтях в описі під ним.

Якщо ви плануєте перебувати за кордоном деякий час, у вас є два варіанти: тимчасовий захист і статус біженця. Механізм «ТИМЧАСОВОГО ЗАХИСТУ» покликаний зменшити бюрократичні процедури до мінімуму та пришвидшити процес. Його ми розглядаємо у цьому відео:

Ми наповнюватимемо статтю регулярно, але на каналі у відповідному плейлисті інформації більше, заходьте за посиланням, вказаному першим.

Окрім тимчасового захисту, українці за кордоном можуть подавати документи на отримання статусу БІЖЕНЦЯ. Він має певні обмеження, але і необхідні дозволи також.

Статус біженця передбачає:

– Дозвіл на проживання на 3 роки,

– Право на працевлаштування та освіту,

– Визнання українських дипломів,

– Доступ до соціального забезпечення та медицини.

Маємо гарну новину (кінець квітня 2022) від BINANCE

НАЙБІЛЬША У СВІТІ КРИПТОВАЛЮТНА БІРЖА BINANCE ЗАПУСТИЛА BINANCE CARD ДЛЯ УКРАЇНЦІВ, ЯКІ БУЛИ ЗМУШЕНІ ВИЇХАТИ ДО КРАЇН ЄС ЧЕРЕЗ ВІЙНУ. Віртуальну та фізичну картку можуть отримати всі користувачі Binance, які знаходяться в країнах EC та мають Українську верифікацію облікового запису. Також, необхідно буде підключити Європейський номер телефону до облікового запису Binance. Українці, які оформили Binance Refugee Card будуть отримувати по 75 BUSD (криптодолар) протягом 3-х місяців (225 $ у сумі).

Зверніть увагу, щоб отримати картку потрібно виконати такі вимоги:

1. Верифікація на аккаунті Binance (українська KYC),

2. Підтвердження адреси (українська адреса),

3. Обов’язково потрібно мати Європейський номер, прив’язаний до облікового запису Binance, (не номер телефону UA),

4. Після цього оформляти картку та відкривати її тут: https://www.binance.com/uk-UA/cards/.

Детальну інформацію можна прочитати в офіційному сайті.

Важливо! Якщо раніше ви активували опцію “Повідомити коли буде доступно у моєму регіоні” щодо Binance Card і до вашого облікового запису був підв’язаний український номер телефну, то на жаль, замовити Binance Card за цією програмою не вдасться. В такому випадку, агенти служби підтримки ніяк не зможуть вам допомогти.

Тримаймося разом! Все буде Україна!

Поділитися:
Якщо Ви бажаєте продовжити співпрацю, зв’яжіться з Вашим планером та обговоріть всі питання
Інфографіка Шлях клієнта_PRO
Інфографіка Шлях клієнта_Family
Інфографіка Шлях клієнта_Start