ua

ru

en

Save.Invest.Enjoy.

Плануючи фінанси,
змінюємо життя

Дізнатися про сервіс більше за 3 хв

ЗМІ про нас

Чим ми займаємось?

У кожної людини є плани на майбутнє. Деякі з них мають фінансовий характер: купити житло і авто, дати дітям хорошу освіту й допомогти на старті їхньої кар’єри, профінансувати відпустки та дні народження, забезпечити собі гідну пенсію та багато іншого. Усе це називається фінансовими цілями.

Ми допомагаємо
знайти відповіді
на питання:

iPlan, або фінансово-інвестиційний план, аналізує різні аспекти життя людини та її сім’ї: від майбутніх фінансових цілей та їх реалізації до сукупності клієнтських активів, доходів, витрат і управління ризиками.

Ми супроводжуємо реалізацію складеного плану. Як мінімум 4 місяці в пакеті Start або один рік в пакетах Family та PRO. В ідеальному варіанті — все фінансове життя.

Переваги iPlan

1

Розуміння
досяжності цілей

Ми створюємо фінансовий план з розрахунками, що дає розуміння, скільки коштують життєві цілі, і чи вони реалістичні. А також, скільки потрібно заробляти та інвестувати для їх досягнення.

2

Економія часу

Клієнт вміє заробляти гроші. Це його вибір зростати в професії та проводити час з рідними, замість того, щоб годинами шукати в інтернеті інформацію про можливості захистити чи вигідно вкласти кошти.

3

Захист

Планер – це людина, яка допомагає піклуватись про фінанси і робити все правильно. Наша співпраця вберігає клієнта від емоційних інвестицій та допомагає уникнути пастки інфляції способу життя. Окрім того планер допомагає обрати страхові продукти та є контактною особою для членів родини клієнта на випадок форс-мажору.

4

Немає конфлікту інтересів

Планери iPlan працюють за американським стандартом Fiduciary, тобто діяти в інтересах клієнта. iPlan працює по моделі fee only – оплата виключно від клієнта, без додаткових комісій. А отже, радник завжди на стороні клієнта у виборі фінансових продуктів.

FAQ

Кому принесуть найбільше користі послуги iPlan.ua?

Серед наших клієнтів найбільше ІТ спеціалістів та підприємців. Також з нами працюють моряки, юристи, судді, спортсмени, лікарі, топ-менеджери, маркетологи, дизайнери та інші представники креативного класу.

Типові риси наших клієнтів:
1) Вміють заробляти гроші в своїй професійній діяльності.

Такі люди цінують свій час, і розуміють, що не можливо бути топ експертом в усіх сферах одночасно. Тож в управлінні капіталом потребують допомоги і фахових порад.

2) Розуміють, що навичка постійно вчитися є ключовою для успіху, а відповідно до дотримання бажаного рівня життєвого комфорту.

Послуги досвідченого персонального консультанта в управлінні особистими фінансами коштують грошей, але водночас створюють цінність розуміння фінансових можливостей, ризиків та критеріїв прийняття рішень в умовах, які постійно змінюються.

3) Вони цінують системний підхід до захисту своєї родини.

Питання фізичної та психологічної безпеки мають бути вирішені в першу чергу. Потім час займатися питаннями фінансової безпеки сім`ї та примноженням капіталу.

Чи можете ви надати рекомендації від існуючих клієнтів?

На сайті ви знайдете десятки публічних відгуків наших клієнтів.

З 2016 року ми надали послуги 1600+ клієнтам, більше третини працюють з нами понад 1 рік по підписці.

Багато нових клієнтів власне приходять до нас по рекомендації друзів.

Що таке «fee-only» фінансовий радник?

iPlan використовує у своїй діяльності модель «fee-only». Комісійні, які можуть виникати під час співпраці зі страховими брокерами, інвестиційними компаніями, іншими особами завжди передаються або як кешбек клієнту, або зараховуються в якості оплати наших послуг.

Також з багатьма компаніями у нас є домовленості про знижки для наших клієнтів, серед них багато бізнесів які надають юридичні, податкові, бухгалтерські, освітні послуги.

Така модель усуває конфлікт інтересів, котрий виникає у консультанта, коли йому вигідніше продати клієнту продукт з найбільшим для себе заробітком.

Фінансовий планер iPlan.ua завжди на стороні клієнта, адже отримує винагороду виключно від клієнта і зацікавлений у довгостроковій, а не разовій, співпраці.

Як обрати найоптимальніший пакет?

За цим посиланням ви знайдете відеогід по пакетам, який допоможе визначитися з вибором – Гід по пакетам iPlan.ua

З якої суми інвестицій варто починати роботу з iPlan.ua?

Робота фінансового радника значно ширша ніж поради по вибору інвестицій. Власне ми не управляємо вашими інвестиціями, наша ключова цінність – це створення фінансового плану на 1 рік (дорожна карта) і на десятки років. Зауважте, що процес планування в інвестиціях важливіше ніж фінансовий план як статичний документ, адже він може змінюватись.

Типові риси людини (родини), яка починає з нами роботу:

  • доходи від професійної діяльності вище повсякденних витрат;
  • сформовано резервний фонд на 3-6 місяців життя;
  • частка обов’язкових витрат (продукти харчування, комунальні послуги, одяг, транспорт, податки) в структурі повсякденних витрат низька.

На зустрічі акціонерів Berkshire Hathaway 2022 року Уорен Баффет сказав: Яка акція найкраща для захисту від інфляції? У мене є навіть щось для вас краще за конкретну акцію. Будьте найкращі у своїй сфері, збільшуйте свій дохід. Найкраща інвестиція це ваші навички, вони стійкі до інфляції.

Пакети

start

$450 (4 місяці)

START підходить Вам якщо:

ви готові зробити перші кроки замість того, щоб читати чати і дивитись відео. Ви хочете отримати розрахунки та рекомендації по цілям Резервний Фонд та Фінансова свобода.

family

$950 (1 рік)

FAMILY підходить Вам якщо:

ви налаштовані на довгострокову співпрацю і хочете мати довіреного сімейного консультанта по всім фінансовим питанням.

pro

$1980 (1 рік)

PRO підходить Вам якщо:

  • вашого капіталу вже достатньо для покриття типових фінансових цілей;
  • ви хочете працювати тільки з одним із Партнерів;
  • у вас нестандартний запит ;
  • ви не є резидентом України;
  • ви хочете інвестувати в бізнес проекти.

Клієнти про нас

Інфографіка Шлях клієнта_Start
Інфографіка Шлях клієнта_Family
Інфографіка Шлях клієнта_PRO
Якщо Ви бажаєте продовжити співпрацю, зв’яжіться з Вашим планером та обговоріть всі питання