ua

ru

en

Новини

Новини

Ювілейний Kyiv Invest Meetup #20

Ювілейний Kyiv Invest Meetup #20

200+ інвесторів з реальним досвідом💪 20 масштабних зустрічей бізнес-спільноти та дієва ком'юніті учасників👥👥 До 2 годин практичного нетворкінгу на кожному мітапі🤝 Kyiv Invest Meetup - не лише про високу експертизу та ТОП-спікерів у кожній темі. Найбільше цінуємо реальні кейси та спілкування наживо🗣 Цього разу у фокусі - тонкощі інвестування у криптовалюти та DeFi📊 ✔️Запитання, що потребують непростих відповідей. ✔️Можливість особистої комунікації з експертами, СЕО та партнерами компаній. ✔️Обмін досвідом з колегами. ✔️Налагодження бізнес-контактів, що допоможуть розвиватись. Kyiv Invest MeetUp #20

Занурюємось у світ криптовалют💸 і говоримо про інвестиції у ринок децентралізованих фінансів та новаційні технології! 

Червневий Kyiv Invest Meetup присвячений найгарячішій темі сучасного інвестування🔥ТОПові експерти розкажуть про практичні кроки, перевірені способи, ризики та потенційний профіт, а інвестори на власному досвіді пояснять усі деталі та нюанси вкладення та заробітку на криптовалютах💰

📣Спікери – 5 фахових експертів у сфері інвестицій: фінансові пленери, СЕО та партнери компаній, співзасновники підприємств. 

📌Про інвестиції в DeFi&Blockchain через фондовий ринок розкажуть фінансові пленери iPlan.ua Іван Воробей та Сергій Проданов.

📌Про особливості та стратегії інвестування в криптовалюту говоритиме СЕО та співзасновник Incrypted, – крипто медіа #1 в Україні, – Іван Павловський.

📌Досвідом у царині інвестицій у Web3 технології ділитиметься managing partner Hypra fund Ігор Перція. 

📌Як DeFi та Blockchain змінюють світові фінанси – у виступі СЕО криптовалютної біржі WhiteBIT Володимира Носова.


🔖Квитки доступні у двох форматах: Standart Online з доступом до трансляції та матеріалів спікерів і Standart Offline з фізичною присутністю на події та доступом до матеріалів спікерів.

Зустрічаємось: 8 червня 2023 року, з 17.00 до 21.45⏰

Локація: Київ, вул. Дорогожицька, 3. Unit.City, 8B, зала United.Verse🌇

Kyiv Invest MeetUp #20 – лише практичні знання та корисні знайомства🤝 

Приєднуйтесь👇

https://secure.wayforpay.com/payment/Kyiv_Invest_Meetup_20

Поділитися:
Якщо Ви бажаєте продовжити співпрацю, зв’яжіться з Вашим планером та обговоріть всі питання
Інфографіка Шлях клієнта_PRO
Інфографіка Шлях клієнта_Family
Інфографіка Шлях клієнта_Start