ua

ru

en

Новини

Новини

Військові облігації

Військові облігації

У інвесторів можуть бути різні цілі вкладатися у військові облігації. Але чим би ви не керувалися, ми вам допоможемо практичними інструкціями.

Ми неодноразово сперечалися щодо необхідності мати інвестору облігації у портфелі. Але іноді настають такі часи, коли ніякі інші цінні папери купити неможливо, як тільки військові облігації.

З історії воєн в Європі це типово, коли держава під відсотки позичає кошти у громадян для екстреного фінансування потреб армії.

Звісно, в умовах війни-2022 вклад в гривні на 1 рік під 11% річних виглядає ірраціонально для інвестора. Але є і інші цілі: підтримати свою державу, зробити патріотичний внесок, зберегти гривневі накопичення. Або ще така точка зору: інвестиція на потреби армії дозволить зберегти свій дім і скоріше повернутись до мирного життя.

Чим би ви не керувалися, але якщо прийняли рішення купувати військові облігації, ми вам допоможемо практичними інструкціями.

ПРИВАТ БАНК

1 березня Мінфін провів аукціон, розмістили більше 8 млрд грн. Військові облігації були випущені двох серій: UA4000221436 – до 27.04.2022. UA4000225668 – до 01.03.2023. Поріг входу – 100 000 грн. Плюс Приват відмінив комісії, за що йому ґречно дякуємо.

Податків офіційно немає.

WOTAN / “Універ Капітал”

ПРИВАТ не підійшов? А військові облігації потрібні? Розглядаємо інші пропозиції. Дуже просто купити у WOTAN (“Універ Капітал”). І порі входу набагато меньший – від 1000 гривень.

ICU

Умови інвестицій максимально спрощені:

  • без комісій,
  • інвестувати можна від 1 паперу – 1000 грн,
  • ставка первинного аукціону Мінфіну – 11%, жодних націнок,
  • підтвердження доходів – не потрібне,
  • для фізичних та юридичних осіб без обмежень за статусом.

Якщо ви ще не клієнт ICU, відкривайте рахунок онлайн: https://ctr.hyber.im/rXjajnl.

МОНОБАНК

Монобанк з квітня 2022 також дозволяє купувати військові облігації онлайн в декілька кліків. Як придбати облігації за 1 хвилину в Монобанк? Деталі у відео:

bond.ua

Ще одна дуже проста платформа, і з точки зору купівлі облігацій, і онлайн реєстрації – bond.ua. Інструкція, як купити цінні папери, у відео:

Допомагайте державі – інвестуйте у військові облігації, або допомагайте іншими способами!

Поділитися:
Якщо Ви бажаєте продовжити співпрацю, зв’яжіться з Вашим планером та обговоріть всі питання
Інфографіка Шлях клієнта_PRO
Інфографіка Шлях клієнта_Family
Інфографіка Шлях клієнта_Start