ua

ru

en

Новини

Новини

Для чого команда iPlan.ua започаткувала InvestMeetUp?

Для чого команда iPlan.ua започаткувала InvestMeetUp?

6 років тому небагато українців знали навіть про базові можливості переказу коштів закордон для інвестування, Interactive Brokers, інвестиційні портфелі.

✔️Тож у нас виникла ідея сформувати спільноту приватних інвесторів-українців, проводити для них спеціалізовані конференції із залученням експертів, розповідати все більшій кількості людей про можливості інвестування.

☑️У вересні 2018 ми провели перший KyivInvestMeetup – і присвячений він був базовим правилам інвестування та отриманню е-ліцензії. Ще пам’ятаєте цей термін😅?

🔘Зараз InvestMeetup – унікальний захід, що підвищує фінансову грамотність українців та формує культуру приватних інвестицій серед середнього класу.

▪️Щокварталу з 2018-го iPlan.ua проводить InvestMeetup на різні теми – від інвестування в фондовий ринок до питань “як оподатковуються ці інвестиції”, від інвестицій в нерухомість до факапів в інвестуванні. 

🔝Наші заходи відвідали вже більше 5000 людей. Є ті, хто не пропускає жодного мітапу)! Єдиний раз, коли довелось скасувати InvestMeetup – в березні 2022-го, зі зрозумілих причин.

✔️Сьогодні наші зустрічі – не тільки конференції про різні варіанти інвестицій, а ще й нетворкінг для інвесторів та тих, хто тільки планує розпочати свій шлях, освітня платформа, спільнота людей, які формують власну фінансову свободу!

📌6 червня ми проводимо вже 24-й KyivInvestMeetup!

Говоримо про Нерухомість в Україні – одну з найзатребуваніших тем серед наших приватних інвесторів:

🔻розглянемо ситуацію з житловою нерухомістю 

🔻почуємо поради від практикуючого юриста щодо юридичних підводних каменів 

🔻поговоримо на панельній дискусії з представниками різник проектів про гарантії, які вони можуть дати інвестору, ризики, що існують по проектах та перспективи напрямку за 3-5 років

Долучайтесь – буде цікаво і досвідченим інвесторам, і початківцям🤝

https://secure.wayforpay.com/payment/KyivInvestMeetup_24

Поділитися:
Якщо Ви бажаєте продовжити співпрацю, зв’яжіться з Вашим планером та обговоріть всі питання
Інфографіка Шлях клієнта_PRO
Інфографіка Шлях клієнта_Family
Інфографіка Шлях клієнта_Start