ua

ru

en

Новини

Новини

Фінансовий ціледосягач від iPlan

Фінансовий ціледосягач від iPlan

Іноді ми міркуємо про планування тільки наприкінці новорічних свят, коли настає час, коли потрібно подумати, а чого б хотілося отримати / досягти / купити в новому році)

Мабуть ви вже випробували різні методи планування: від просто загадування бажань і відпускання їх в простір до чіткого прописування усіх кроків. Якісь методи у Вас ймовріно заходили, якісь мжливо не працювали взагалі.

Ми пропонуємо особисту методіку планування від Інна Старченко , яка працює , проста в застосуванні і ефективна в реалізації.

Отже, методіка така :
1. Згадую, що я хотіла і що реалізувала в попередньому році.
Якщо реалізувала – МОЛОДЕЦЬ! Якщо ні – то що завадило – лінь, страх, не потрібно було, не знала як ..

2. Далі малюю колесо життєвого балансу і прописую поруч з кожною сферою (фінанси, сім’я, відпочинок, здоров’я, саморозвиток, друзі, зовнішність, робота), що я хочу зробити / отримати / реалізувати по кожній сфері. Таким чином я отримую список бажань / цілей на рік

3. Відокремлюю матеріальні цілі від нематеріальних. Навпаки, кожного матеріального бажання прописую суму і скільки місяців є / залишилося для його реалізації.

4. По кожній фінансової мети: вартість цілі ділю на кількість місяців до реалізації. Отримую суму, яку потрібно зберегти в місяць на цю мету. Підсумовують всі місячні суми по всіх цілях і отримую загальну цифру, яку потрібно відкласти на місяць.

5. Т.к в сфері фінанси у мене є мета фінансова свобода і вона у мене вже прорахована, то я до загальної щомісячної суми на цілі додаю і щомісячний платіж своєї довгострокової мети фін. свобода. У підсумку я отримую одну цифру, яку необхідно відкласти на місяць. Так само для фінансових цілей я підключаю прискорювачі досягнення (фін. Інструменти)

6. З нематеріальними цілями поступаю наступним чином: По кожній цілі виписую списком необхідні кроки досягнення. Цей перелік дрібних завдань тримаю на увазі. Постійно його переглядаю і дивлюся, на який пункт пішов внутрішній відгук, ту задачу і вирішую. Якщо це нова звичка – готую трекер, щоб фіксувати прогрес.


7. Регулярні дії вношу в свій щоденник.

Цього року відкрила для себе щоденник ЦІЛЕДОСЯГАЧ від iPlan , який включає в себе все, що потрібно для легкого досягнення цілей:
– трекери, тобто розбивка цілей на кроки,
– план на рік, 12 років, на місяць
– Колеса балансу на початку року і в кінці
– і прикольна фішка, яка мені сподобалася – МАК карта на кожен день. Така собі підказка від підсвідомості 😉
-Фінансові рекомендації від iplan.ua

В цей щоденник я закохалася з першого погляду і з першого дня використання і вже оцінила його практичність. На майбутній рік замовила собі такий же, бо мені дуже подобаються мої поточні результати)

Замовити ціледосягач можна за посиланням.

Поділитися:
Якщо Ви бажаєте продовжити співпрацю, зв’яжіться з Вашим планером та обговоріть всі питання
Інфографіка Шлях клієнта_PRO
Інфографіка Шлях клієнта_Family
Інфографіка Шлях клієнта_Start