ua

ru

en

Новини

Новини

Компанія iPlan отримала нагороду «Best wealth management /investment project» на Ukrainian Fintech Awards 2021

Компанія iPlan отримала нагороду «Best wealth management /investment project» на Ukrainian Fintech Awards 2021

Хто був найкращим Fintech’ом у 2021 році? Пишаємося, що один із них –  iPlan!


Церемонія Ukrainian Fintech Awards за підсумками 2021 року пройшла у Львові 03 червня 2022 року за чудової організації Української асоціації фінтех та інноваційних компаній. Було визначено найкращих у 33 номінаціях. 

Компанія iPlan отримала нагороду Best wealth management /investment project.

Бути найкращим у тому, чим займаєшся – величезна відповідальність, а ще нові виклики, адже ми у ці важкі часи допомагаємо клієнтам перейти від розгубленості до повної впевненості у своїх фінансах:

  • Визначеності у доходах, передбачуваності у видатках (особистий бюджет);
  • Знаннях про те, чого потребуєте, скільки вони коштують і через скільки зможете собі їх дозволити (постановка фінансових цілей та фінансове планування);
  • Інструментах для заощаджень, їх збереження та інвестування (у постійному потоці змін – з нами дізнаєтеся про все першими). 

Дякуємо організаторам!

Адже у важкі часи такі заходи як Ukrainian Fintech Awards конче потрібні, бо дозволяють об’єднати зусилля для розвитку галузі Fintech та створення платформи для допомоги іншим. У рамках церемонії відбувся благодійний аукціон з продажу картини “In fintech we trust” від Соні Морозюк для закупівлі рацій для військових.

Крім того, це і можливість обмінюватися знаннями, досвідом та ідеями з best of the best, а найголовніше – діяти і змінювати поточну ситуацію загально та докладати до добробуту кожного пересічного українця. Адже фінанси є складовою загальної безпеки. Звичне життя для нас змінено безповоротно, але саме Fintech робить комфортним доступ до набуття, розпорядження та управління коштами, що відчуває на собі кожен з нас, де б він не був.


З любов’ю та повагою,

Команда iPlan.ua

Поділитися:
Якщо Ви бажаєте продовжити співпрацю, зв’яжіться з Вашим планером та обговоріть всі питання
Інфографіка Шлях клієнта_PRO
Інфографіка Шлях клієнта_Family
Інфографіка Шлях клієнта_Start