Відгуки Інші професії - iPlan
logo iPlan
logo iPlan
logo iPlan
ВІДГУКИ


Тут зібрані відгуки клієнтів iPlan.ua з інших професій


Андрій Карагодін

Technical Sales Director


iPlan допомагає дістати гроші з панчохи і комфортніше почуватися з інвестуванням

Дмитро Стьожка

Head of Transport Department


За рік роботи з Олександрою Грудзевич з'явилась системність в заощадженнях і розуміння для чого це роблю. Окрім сформованого резервного фонду, почав роботу з новими фінансовими інструментами - ОВДП та ETF. Розуміючи основну ціль, є бачення як діяти далі. А завдяки зустрічам з фінансовим радником отримував професійні відповіді на свої питання як по тактичних кроках, так і щодо розуміння ситуації вцілому. Тож продовжую залишатись в сім'ї IPlan.ua і рекомендую друзям та знайомим також користуватись вашим сервісом.

Євген Рунц

Architect at Realnode


З iPlan я перейшов до практичної реалізації стратегії фінансової свободи. Нарешті зрозумів скільки грошей мені потрібно, скільки коштів в мене буде, які суми відкладати, як, навіщо і куди інвестувати. Рекомендую Сергія і план Pro. Слідуйте принципами від Сергія: “Гроші повинні працювати“ та “Чому ВИ страхуєте квартири, авто, а не основне джерело доходу - СЕБЕ?” і приймайте правильні рішення в довготривалій перспективі. Окреме дякую команді за канал Сімейний Бюджет і просвітницьку діяльність.

Татьяна Давидова

CHRO at Parimatch


Я не могу похвастаться большой финансовой грамотностью и понимаю, что в каждой сфере есть куча нюансов, которые нужно знать и постоянно следить за апдейтами, если хочешь инвестировать грамотно, понимая, что именно ты сейчас делаешь. Любомир очень сильно мне помог своими знаниями и глубоким пониманием возможностей инвестирования на местном и на международном рынках, позволил сделать мой выбор инструментов инвестирования более осознанным. А главное - решиться на те вещи, на которые я бы сама ни за что не взялась, так как непонятно, с какого боку подступиться.
Работа с Любомиром и его командой - это концентрированная польза. Своими знаниями ребята помогут погрузиться в мир инвестиций легко и без лишнего стресса.
А еще, если вам нравятся истории про изменение среды, в которой вы живете, то бонусом вам будет участие в инициативах про изменению индустрии инвестирования в Украине. Эксперименты будете ставить вместе и смотреть, что из них получится. Видно как ребята вкладываются в то, чтобы развивать сектор банковских услуг, рынка управления ценными бумагами в Украине так, чтобы сделать их доступными и понятными простым смертным.
С этими вещами у нас в стране, порой, очень сложно, и именно поэтому помощь Любомира и его понимание, как и что устроено, трудно переоценить, и можно только радоваться очередной маленькой победе :)

Ольга Іжик

Communication Consultant


Вже рекомендую сервіс айплан друзям та знайомих. Робота з фінансовим планером стимулює мене більше відкладати та економить час на вибір фінансових продуктів. Також подобається регулярність спілкування

Дмитро Куліков

Бізнес аналітик в Ялантіс


Планирование с Любомиром дает мне стимулы больше откладывать. Также я сделал первый шаг на западные рынки. Уже рекомендую сервис iPlan.

Если Вы хотите продолжить сотрудничество, свяжитесь с Вашим планером и обсудите все вопросы.

Якщо Ви бажаєте продовжити співпрацю, зв'яжіться з Вашим планером та обговоріть всі питання