Відгуки Інші професії - iPlan
logo iPlan
logo iPlan
logo iPlan
ВІДГУКИ


Тут зібрані відгуки клієнтів iPlan.ua з інших професій


Надія та Микола

Усвідомлене українське подружжя


Ми вже давно дивились відео про інвестиції, і навіть проходили освітні курси у інших організацій щодо інвестицій. Але все одно бракувало професійного і системного погляду на фін питання. Потім ще як виявилось то те, який портфель складали раніше він був зовсім недивирсифікованим (чимало повторень мали, а отже більш ризиковий). Короче кажучи, тут нам допомогли скласти грамотний інвестеційний план враховуючи усі наші плани та нинішні наші можливості. Усе пояснювали простими словами, ділились зручними інструкціями. Допомагали відкривати рахунки щоб з мінімальними комісіями переказувати з українських карток на брокерський рахунок. Допомогли з подачею декларції розібратись, навіть щодо покупки нерухомості також пропонували вигідні програми, які є в Україні і про які ми не знали. Тепер ми інвестуємо знаючи, що це довгостороково файні і перевірені та диверсифіковані портфелі які підходять конкретно під наші цілі. І можемо бути певними, що зароблені гроші вдасться змолоду вкладати в інструменти які допоможуть в старості (сподіваємось до неї доживемо 😅) Дякую величезне нашому консультанту Денису, який щиро і розгорнуто і зрозуміло відповідав на усі 100500 питань, які ми мали, за допомогу з проблемами з якими стикались (мені здається для Дениса нема невирішувальних проблем, на усе є ідеї розвʼязків що є супер круто!) і за те, що так файно усе пояснив і допоміг скласти нашій сімʼї план і грамотніше і структурніше працювати з грошима! Дякую велике!

Максим та Ірина Гончарови

Усвідомлене українське подружжя


Ми б хотіли подякувати за нашу співпрацю. 1. Ви змінили наш погляд на деякі інвестиції в Україні 2. Додали сміливості для інвестування в IB 😊 3. Показали в перспективі фінансові плани на життя 4. Деякі наші зустрічі були дуже підтримуючі морально зважаючи на дуже нестабільну ситуацію в якій ми живемо. 5. Задавали нам такі питання, які потім викликали у нас дискусії в сім’ї, на кшталт чи точно нам це треба, чи коли нам це треба. Ми досить задоволені результатом, знаємо куди нам рухатись, а якщо не будемо знати, то знаємо де Вас усіх знайти 😊

Oleksiy Turchanikov

Product Manager at Google Cloud


Працюю з iPlan.ua вже 3й рік. Наша співпраця задає мені ритм по управлінню особистими фінансами, що важливо в часи постійних викликів та змін. А можливість отримувати відповіді на свої запитання та обговорювати план необхідних дій створює ефект "фінансової психотерапії")

Роман Іванов

Менеджер з проектів в еCommerce компанії


Ми співпрацюємо ще не дуже довго, але я отримав гарні рекомендації з приводу формування пакету для інвестицій. По ETF я отримав декілька цікавих варіантів, і з планером-Семеном ми обрали найоптимальніший. Також працюємо на майбутнє: у випадку зміни податкової резиденції обдумуємо, як краще оптимізувати активи. Так як для себе я обрав пакет «Family», можу виділити основні переваги: - дає змогу працювати з достатньою кількістю цілей  - сфокусуватись на найбільш важливих цілях - оптимізувати активи таким чином, щоб вони приносили прибуток.  Звичайно буду рекомендувати іPlan своїм колегам та друзям, адже в мене залишились тільки позитивні враження від співпраці.

Ірина Єфіменко

Бухгалтер


Хочу поделиться своей историей. Мне уже 52 года, работаю я бухгалтером в агробизнесе. Я всегда очень осторожно относилась к инвестициям, особенно в акции и облигации. Для меня это было что-то далекое, сложное  и непостижимое. Ограничивалась только депозитами в банках и что-то откладывала себе под подушку. Мысли о других инвестициях всегда отбрасывала, думала, что не для меня все это, слишком сложно, не разберусь да и возраст - страшно. Но вот однажды наша компания, в которой я работаю,  решила провести для своих сотрудников онлайн семинар на тему Пенсионная система, и этот семинар для нас провела Инна Старченко - финансовый консультант компании iPlan. Она так доступно, понятно, конкретно на цифрах, подтвержденными мировыми статистическими данными  разъяснила нам, что нас ждет впереди, когда наступит для нас вторая молодость, что будет с пенсиями и что происходит во всем мире по этому поводу. Здесь мы узнали, что такое финансовая свобода и как ее достичь или приблизиться к ней, а это уже не так мало!  Я очень заинтересовалась, подумала, поработала со своими страхами и приняла решение сотрудничать с Инной. Заключила договор на год и начали работать. Предложенная  система позволила разбить по категориям активы и Инна помогла составить долгосрочный портфель для достижения финансовой свободы. Наличие системы позволило мне быть спокойнее в целом и входить в  сделки более осознанно и подготовлеyнее. В  результате за год я получила следующий опыт: - Начала инвестировать и теперь владею активами по всему миру и в Украине! - Разумно распределила свои сбережения - Сформировала резервный фонд - продолжаю увеличивать сумму накоплений - Получила первый пассивный доход в виде дивидендов.  И когда ты видишь результат и заметный прогресс, понимаешь, что все было сделано не зря, что принято правильное решение. Даже не смотря на возраст, при выходе на пенсию через 7-10 лет, получается почти выйти на финансовую свободу к пенсионному возрасту. Это невероятно, я уже строю планы как я буду жить в период своей второй молодости , разумно, интересно,  с удовольствием и в удовольствие использовать свои накопления.  Хочу обратиться особенно к тем, кому не 25-30 лет, а чуть постарше,  не бояться, а воспользоваться моментом, в любом случае вы не останетесь в проигрыше,  а наоборот приумножите свои доходы. И это сделать никогда не поздно, это я уж точно знаю исходя из своего собственного опыта. Мой призыв ко всем: НЕ БОЯТЬСЯ!!! Будьте смелее и вы будете гордиться собой и своим результатом!!! Желаю всем процветания и успехов и выйти на новый уровень жизни - финансовую свободу!!! Благодарю Вас, мой финансовый гений - Инна Старченко!

Євген Рунц

Architect at Realnode


З iPlan я перейшов до практичної реалізації стратегії фінансової свободи. Нарешті зрозумів скільки грошей мені потрібно, скільки коштів в мене буде, які суми відкладати, як, навіщо і куди інвестувати. Рекомендую Сергія і план Pro. Слідуйте принципами від Сергія: “Гроші повинні працювати“ та “Чому ВИ страхуєте квартири, авто, а не основне джерело доходу - СЕБЕ?” і приймайте правильні рішення в довготривалій перспективі. Окреме дякую команді за канал Сімейний Бюджет і просвітницьку діяльність.

Ольга Іжик

Communication Consultant


Вже рекомендую сервіс айплан друзям та знайомих. Робота з фінансовим планером стимулює мене більше відкладати та економить час на вибір фінансових продуктів. Також подобається регулярність спілкування

Дмитро Куліков

Бізнес аналітик в Ялантіс


Планирование с Любомиром дает мне стимулы больше откладывать. Также я сделал первый шаг на западные рынки. Уже рекомендую сервис iPlan.

Если Вы хотите продолжить сотрудничество, свяжитесь с Вашим планером и обсудите все вопросы.

Якщо Ви бажаєте продовжити співпрацю, зв'яжіться з Вашим планером та обговоріть всі питання