Відгуки Сфера IT - iPlan
logo iPlan
logo iPlan
logo iPlan
ВІДГУКИ


Тут зібрані відгуки клієнтів iPlan.ua зі сфери IT


Владислав Сидоренко

Ruby on Rails developer


Мені давно хотілося змінити свій підхід до збереження та накопичення доходів - просте відкладання частини коштів виглядало не дуже оптимальним рішенням. Але було не зрозуміло з чого почати, які є ризики, кращі варіанти, і дуже непокоїло питання правильного декларування. З вами було простіше наважиться на дії - знаючи, що завжди можна запитати як повестись у конкретній ситуації і які інструменти коли використовувати. Також дуже допомогла систематизувати знання підбірка матеріалів по різним фінансовим та інвестиційним інструментам. Загалом, маючи впевненість, що в разі будь якої ситуації я отримаю допомогу та пораду, процес отримання знань та практичного досвіду інвестування був легким та приємним 😃

Андрій

ІТ-спеціаліст


Допомогли структурувати фінанси, надали інструмент для більш якісного планування коротко- та середньострокових витрат, і, головне, намітили шлях до фінансової свободи.

Мирослав

Software Engineer


Завдяки компетентності Олександри та підтримці команди iPlan, я зміг не тільки оптимізувати свої інвестиції, але й розробити стратегію для майбутнього зростання. Олександра завжди знаходила час, щоб відповісти на всі мої запитання, допомогти в розробці довгострокового плану фінансового благополуччя, що робить нашу співпрацю не тільки ефективною, але й надзвичайно цінною. Один із найбільших бонусів співпраці з Олександрою та iPlan полягає в тому, що мені більше не потрібно витрачати свій час на безкінечний пошук інформації та планування інвестицій. Вони забезпечили мене всією необхідною інформацією та ресурсами, дозволяючи мені зосередитись на моїх основних цілях та інтересах, тоді як всі складнощі фінансового планування були взяті на себе професіоналами. Я без вагань рекомендую компанію IPlan усім, хто шукає надійного партнера в сфері фінансового планування. З їхньою допомогою, ви зможете досягти фінансової стабільності та впевненості у майбутньому, при цьому звільнивши себе від необхідності особисто займатися всіма фінансовими питаннями.

Максим Білан

Software Engineer


Давно слідкую за iPlan в соціальних мережах та проходив курс по інвестиціям від iPlan. Звернувся до сервісу в 2022 році, моя головна ціль була: створення довгострокового інвестиційного портфелю, і тема податків. За рік провели величезну роботу, якою я дуже задоволений. Дізнався багато нового і успішно імплементовано фінансовий план. Тепер мої фінанси більш структуровані і 100% впевненості, що я тримаю правильний курс. Дуже дякую моєму планеру Інні Старченко за чудову роботу. Продовжую користуватись сервісом і всім рекомендую кому потрібна допомога з організацією фінансів та інвестиціями.

Василь Лукінчук

ІТ спеціаліст


Iplan допоміг мені нарешті перейти від розмов з друзями про інвестиції до дії. Кілька разів я намагався самостійно розібратися з цим питанням, але зрозумів, що мені доведеться витратити багато часу, який я міг би присвятити на підвищення кваліфікації і саморозвиток. Тому вчинив правильно - звернувся до спеціалістів і жодного дня про це не пожалкував. Для мене це був чудовий початок і мотивація нарешті потурбуватися про своє фінансове майбутнє. Рекомендую від щирого серця всім, хто давно хоче, але ніяк не може почати інвестувати. З підтримкою Iplan це зробити значно простіше.

Володимир

IT-спеціаліст


Відчув себе впевненіше в плані розпорядження своїми коштами.

Іван Сопутняк

Software developer


Під час роботи з iPlan мої прибутки та видатки стали більш структуровані. Я зрозумів, як я можу досягти своєї цілі, а саме: не працювати певний період життя та залишитись на тому ж рівні забезпечення. Також ще одна з моїх масштабних цілей - це забезпечити хорошу вищу освіту моєму сину. Я впевнений, що досягну цього разом із іPlan, адже мені не потрібно бігати, метушитися і шукати гроші, коли вони мені будуть необхідні. Я просто роблю як кажуть, внаслідок чого не витрачаю багато часу на це. Також сподобалась хороша комунікація і експертність.  Однозначно буду продовжувати користуватися сервісом іPlan та рекомендувати його своїм друзям та знайомим.

Микола Карпов

ІТ -спеціаліст в ЗСУ


Під час користування сервісом іPlan я підтвердив всі свої попередні знання у фінансовому плані, також дізнався і відкрив для себе багато цікавого. Це змусило мене зробити реальні кроки, тобто проінвестувати в Interactive Brokers, зареєструвати акаунт, купити ETF. Цей досвід був дуже позитивний. Навіть вже порекомендував ваш сервіс друзям та знайомим.  

Олексій Бодня

Програміст


Я звернувся до iPlan, щоб зібрати інвестиційний пасивний портфель.  Мені була дуже корисна допомога планера, а саме: зібрання збалансованого по відсотках з індексами ETF-фондів портфелю. Мені сподобалось, що серед дуже великого списку ETF-індексів, мені знайшли найоптимальніші, і  у відсотковому значенні розписали, з якого значення краще закуповувати. Для розуміння всіх процесів мені допомогли певні знання правил рефінансування/ребалансування, розуміння того, що робити у стресових ситуаціях (наприклад, неочікуваний зріст акції на 20%). Також задоволений тим, що після тривалого спілкування на теми інвестицій, я почав стратегічно мислити щодо своїх заощаджень. Крім того, мені сподобалося, що з планером я зміг вирахувати скільки, коли і в скільки років мені потрібно інвестувати, щоб досягти певних цілей. Також планер застеріг від купівлі акцій певних компаній, внаслідок чого я зберіг певну частину грошей, яку я б витратив на набивання шишок. Варто порекомендувати іPlan колегам і друзям, як мінімум для того, щоб прокачати свою фінансову грамотність і скласти інвестиційний портфель, оскільки самому це зробити буде досить важко, так як індексів дуже багато. Тому класно, що є експерт, який може порекомендувати, підказати і прояснити певні фінансові аспекти. Однозначно раджу.

Vitaliy Dyachenko

IT-спеціаліст, співвласник компанії UppLabs


Декілька років у мене уже були інвестиції в нерухомість та певні активи в банківських інструментах. Більше в нерухомість інвестувати не було бажання. Тримати кошти під матрасом або просто на рахунках - теж не варіант. Але виникла думка, чому захоплення цінними паперами так і досі не реалізував? Після цього я почав пошуки експертів, що могли б допомогти. Я знайшов кілька різних компаній, зібрав по своєму нетворку деякий фітбек і відсіяв ті, що мали негативні моменти. Мені пощастило обрати якісного фінансового консультанта з системним підходом до справи – партнер, iPlan.ua, Сергій Мікулов.

Володимир Хлопенко

ІТ спеціаліст


Дуже задоволений роботою з IPlan та рекомендую сервіс всім своїм друзям та знайомим! Сергій Мікулов професіонал своєї справи, наша співпраця дозволила побудувати чіткий фінансовий план згідно моїх потреб. Це дозволяє економити час, дисциплінує приймати зважені рішення без емоцій. Важливим також є супровід у суміжних сферах, де у компанії є партнери. Команда не заробляє на реферальних платежах, тому в багатьох місцях, крім сервісу, вам запропонують значні знижки. Бути клієнтом Iplan престижно! Їх інформаційно-просвітницькі ресурси : Сімейний Бюджет (YouTube), IPlan Talks, Балади економного лицаря - безцінне джерело інформації, якому немає аналогу на просторах українського інтернету. Навчальні ролики, новини, лайфхаки, вебінари та багато іншого як для досвідчених інвесторів, так і для початківців. Команда робить велику справу, за що я їм дуже вдячний.

Сергій Я.

IT-спеціаліст


Вже рік співпрацюю з iPlan.ua. Став спокійніше спати) Я знаю, що в мене є гарна підтримка моїх фінансових задач, якісно складено  портфель, тому став менше хаотично дивитись графіки котирувань та спокійніше реагувати на тимчасові просадки в портфелі. Дуже подобається підтримка фін.планера, Сергія Мікулова. Він завжди допоможе з приводу питань, які мене турбують, розбере можливі варіанти та ризики, може організувати зустріч з потрібними фахівцями.

Alex Banasevich

Head Of Engineering at FORM.com


Самостійно інвестую, але не вистачало незалежної думки, від мене та продавця інвестиційного інструменту. Завдяки регулярному спілкуванню із планером, Сергієм Мікуловим отримую це  + економлю час, дізнаюсь не всі, а саме актуальні для мене фінансові новини та тримаю руку на пульсі свого життєвого фінансового плану. Особлива цінність , це розуміння, що завжди можу порадитись з розумною та досвідченою людиною.

Alex Chapko

General Manager in Piano


Я майже повністю зберіг капітал у важкому 2022 році. Працюю з iPlan з 2019 і бачу що мої рішення завдяки співпраці є більш зваженими, а управління сімейним капіталом більш організованим ніж я б це робив би самостійно. Ціную економію часу щодо фінансових питань та вибору продуктів та рекомендую сервіс друзям та знайомим

Юрій Пелех

Software engineer at Abto Software


Сервіс iPlan взяв на себе велику відповідальність за плекання в українців навичок правильного поводження з фінансами - про те, як заощаджувати і як примножувати свій капітал. Хочу зазначити, що в них це чудово вдається! Дуже радий, що одного разу взяв участь у вебінарі від iPlan. Після чого був зацікавлений у більш тісній співпраці і отримав власного фінансового планера. Завдяки цьому почуваюсь значно впевненіше у житті - знаю, чому варто мати страхівки; що про формування своєї пенсії варто думати вже відтепер; фінансова свобода - можлива не лише у кіно. Звичайно ж можна отримати базові фінансові навички і з інших відкритих джерел та книг, але завдяки своєму планеру зміг сформувати власний фінансовий портфель, і знаю, що маю робити далі. Велика дяка iPlan!

В'ячеслав Кондратюк

IT-спеціаліст


Що змінилось в вашому фінансовому житті за рік роботи? - Я сформировал свой инвестиционный портфель, разобрался что такое ETF и как это отличается от акций и облигаций, теперь придерживаясь плана я могу достичь финансовой независимости и получить возможность заниматься тем, что мне нравится)   Що корисного ви отримали від співпраці з фінансовим радником? - С консультантом мне было легче разобраться с интерфейсами iPlan и InteractiveBrokers, смог определиться со своими целями и корректировать свой портфель в зависимости от изменения моих приоритетов. А ещё дружбу) Надеюсь пересечься когда-то за чашечкой кофе)   Яка найбільша цінність для Вас від співпраці з сервісом Iplan.ua ? - Наверное, что поставили меня на инвестиционные рельсы и теперь я понимаю немного как устроен мир финансов и как много в нем нюансов. Научили слепого котенка плавать))

Ярослав Сабардак

Lead Generation & Data Entry Specialist


Работаю с iPlan 3-ий год. Все идет по плану. Надеюсь, что наше сотрудничество будет и далее плодотворным и эффективным... и рынки будут расти)

Олександр Іванченко, Head of Sales

Onix-Systems


До сервісу iPlan я звернувся коли виникла потреба, а точніше розуміння необхідності правильно спланувати фінансові цілі. Взагалі, Любомир домоміг мені зрозуміти які я маю цілі і на скільки вони реальні. В результаті я отримав зрозумілий і структурований інструмент для планування і моніторингу цілей. Крім того я можу завжди звернутись за консультацією з будь-яким питанням, що прямо чи опосередковано пов’язано з темою персональних фінансів. Особливої актуальності подібні питання набули після початку війни. Можу стверджувати, що завдяки консультаціям Любомира я ввійшов в цей період більш фінансово стійким. Однозначно можу рекомендувати сервіс всім хто опікується питанням особистих фінансів і планування майбутнього.

Володимир Безкостний

Software engineer


Завдяки iPlan зробив те, що не зміг зробити за 10 років. А саме інвестиції на біржі в США і в ОВДП. Подобається, як ви покроково надаєте інформацію і дуже круті у вас ексельки з графіками і динамічним оновленням інформації. Приємно було спілкуватись. Радий, що до вас звернувся.

Олександр Водзянський

Chief Technical Officer


При досягненні певного рівня доходів починаєш думати про перші кроки до фінансової незалежності. В пошуках інформації важко не зустріти посилання на iPlan.ua чи побічні проекти авторів. Статті, YouTube-відео та ін. допомагають розібратися в азах фінансової грамотності, але в той же час зрозуміти, що скласти особистий план і підібрати правильні інструменти може бути досить складно. Я вирішив звернутись до консультантів iPlan.ua і вважаю це правильним кроком. Мені пояснили як та коли з моїми можливостями можна досягнути поставлених цілей, розповіли якими інструментами та сервісами краще користуватися. І все це не взяте з теорії, а перевірено самими планерами та їх клієнтами. Окремо хочу відмітити при роботі з планером можливість в цілому поспілкуватись про досить делікатну тему - свої фінанси. Я завжди можу порадитись щодо своїх планів, інвестицій, чого не можу зробити, наприклад, з друзями, і це дуже приємно.

Ольга, Надежда

Software engineers


Мы пришли в iPlan после пары лет экспериментов с инвестициями, которые, честно говоря, были не очень удачными) Идея о том, чтобы обеспечить свое будущее была всегда, но ее воплощение казалось очень туманным. Депозиты неплохо играли роль, но лишь на короткий срок, локальные проекты всегда выглядели рискованными, а покупать и сдавать недвижимость не было желания. С Сергеем и Любомиром мы познакомились на игре “Життєвий Капітал” и еще какое-то время сомневались перед тем как подписаться на iPlan. Но сейчас работаем с ними уже второй год и не жалеем о своем выборе. У команды iPlan спокойный, прагматичный подход к каждому клиенту, замечательный опыт и высокая компетенция. Работа с ними дает понимание в каком направлении стоит двигаться, чтобы достичь своих финансовых целей. Помимо того, что команда iPlan - профессионалы в своем деле, у них есть еще широкая рекомендательная сеть других специалистов - они могут помочь в выборе страхования, составлении завещания, оформлении налоговых деклараций и многое другое. Надеемся, что у команды iPlan все будет хорошо и настоятельно рекомендуем воспользоваться их услугами! Ольга и Надежда

Сергей Ризван

Sofware Engineer


Покупка пакета START от iPlan несомненно была лучшей инвестицией в 2020 году.  Самое главное, что я купил на эти $400, это опыт команды iPlan в инвестировании, и, конечно же, свое время, потому что мне не пришлось самому перелопачивать тонны информации о том, как найти брокера и что такое ETF. Если бы я самостоятельно попытался выполнить тот объем работы, который я в итоге сделал вместе с моим финансовым помощником Инной, это заняло бы в разы больше времени. К тому же, вполне вероятно, я бы мог совершить много ошибок, которые привели бы к потере гораздо большей суммы, чем эти $400. iPlan для меня стал просто идеальным сервисом, чтобы, наконец-то, преодолеть этот огромный порог входа по обладанию нужными знаниями и начать инвестировать, и в первый же год получить довольно солидный результат. Спасибо всем, кто занимается развитием этого важного проекта!

Павло Тарасов

Senior Software Engineer at Creatio


Я звернув увагу на сервіс iplan, коли значна кількість моїх пошукових запитів щодо фінансової грамотності завершалися сайтом Любомира. Уже кілька років почуваюся впевнено, розуміючи що команда спеціалістів піклується про мою фінансову незалежність. Подобається комплексний підхід до інвестування та досягнення фінансових цілей (в т.ч. страхування).
Підписка багаторазово окупила себе.

Максим Тодораки

Delivery Director, EPAM Systems


До работы с Любомиром я особо не задумывался о вариантах как можно более эффективно сберечь деньги, а главное заставить их работать (депозиты не в счёт). Моей финансовой грамотности и знаний математики хватало чтобы понимать что выгодные депозиты – редкость или риск, надёжные депозиты – максимум позволят уберечься от части инфляции, покупка недвижимости – дорого и опять же рискованно (даже с точки зрения сохранения капитала). На всё остальное у меня банально не хватало ни времени ни фокуса внимания. А между тем, начали появляться реально долгосрочные цели. Я стал понимать что детей за какие-то деньги нужно будет учить, а я не смогу вечно работать также как в 25-35 лет и в преклонном возрасте хотел бы позволять себе жизнь не хуже чем сегодня. Любомир помог мне взглянуть на деньги иначе. Я понял что откладывать их таки нужно системно, но при этом с разумным (для меня, а это как оказалось очень индивидуально) риском их стоит инвестировать.
С помощью iPlan я правильно выстроил ряд целей к выполнению которых успешно продвигаюсь. Я узнал о массе новых для меня финансовых инструментов, радикально (по сравнению с тем как было раньше) диверсифицировал портфель инвестиций и перестал переживать что «делаю что-то не то по незнанию».
А ещё на примере Любомира я в очередной раз убедился что в каждом деле есть профессионалы, которым стоит доверять то в чём ты сам таковым не являешься. И тогда получишь более прогнозируемый результат.

Елена Шаровар

Lead Developer, Waverley Software


Если в вашей голове при словах "инвестиции" и "мои планы на пенсию" возникает только две идеи - депозит и "купить однушку и сдавать", - вам точно в iPlan. Здесь вам расскажут о гораздо большем количестве инструментов, об их плюсах и минусах, прибыльности, надежности, ликвидности. Очень удобно, что консультант (Василь Матiй) всегда на связи и может проанализировать любые ваши идеи, даже если это "а что если инвестировать в киоск с шаурмой?". Благодаря большому количеству клиентов iPlan имеют практический опыт со всем, о чем говорят.

Роман Брушко

IT-спеціаліст в Avenga Ukraine


Мені дуже сподобався фінансово-інвестиційний план, підготовлений Василем! Думка про спокійне та дисципліноване інвестування мене радує кожен раз, коли щось пропонують терміново і супер вигідно проінвестувати😂.Наразі вже наводжу порядки з наявними активами, та організовую їх відповідно до цілей. Завжди мріяв про фінансового радника і не знав, що таке можливо. Навіть не підозрював, що мені так принесе задоволення рахувати та планувати сімейний money management в розрізі кварталу/року/10 років. Що змінилося: 1. Перестав дивитись графіки в телефоні. 2. Сконцентрувався на роботі більше. 3. Тепер мені спокійніше, бо я знаю що цілі будуть досягнуті.

Влад Сорока

Senior Software Engineer


На самому початку у мене було відкрите питання "як зайві гроші можна інвестувати". Завдяки Сергію я отримав й вичерпний перелік інструментів й дуже цінний практичний досвід. Але сам по собі довгостроковий фінансовий план був радше побічним ефектом мого запиту. Дуже сумніваюся, що я буду активно займатися трейдингом й інвестиціями. Мені більше до вподоби займатися своєю професією й відкладати зайві гроші, най навіть й неоптимально. Завдяки iPlan я тепер знаю як це робити, з чого почати й маю ground level knowledge щоб формулювати свої питання за потреби. Загалом я залишився дуже задоволений співпрацею й міг би рекомендувати вас знайомим, ви робите дійсно корисний продукт.

Влад Криласов

Software Engineer at Pole Star Space Applications


Загалом дізнався багато цікавих моментів і фінансові показники покращилися, В першу чергу, для мене важливо було отримати фундамент фінансової грамотності, економію часу та розуміння світу інвестицій, за, що я і вдячний.

Павло Тайкало

Software Engineer at MacPaw


Завжди розумів, що тримати гроші на депозитах, це, звичайно краще, ніж у шухляді, але перші кроки для подальшого інвестування були для мене досить туманними і неясними. Завдяки iPlan, тепер в мене є сформоване бачення середніх і далеких цілей. А інвестування це лише інструмент для досягнення моїх цілей.

Віктор Кириченко

Chief Transformation Officer at EVO


Для меня важно видеть (визуально) свой прогресс в движении к финансовым целям. Как изменилась ситуация за прошедший период? Мой капитал уменьшился\увеличился? Как повлияли мои предыдущие действия на текущий результат? Насколько я стал ближе к покупке дома? А к готовности оплачивать школу двум детям? А к фин. независимости целиком? В работе с iPlan в первую очередь ценю доверие и возможность пообщаться с моим советником. Также сервис помогает экономить время на выбор и покупку финансовых решений и продуктов.

Юрій Андрущенко

Director of Software Engineering at Altareturn


Працюю з Любомиром вже більше року, для мене важлива економія часу на фінансові питання та зважена порада щодо моїх емоційних рішень та ризикових ініціатив. Вже рекомендую сервіс друзям та колегам.

Богдан Пономарчук

Delivery Manager at Ciklum


Я поки тільки засвоюю інформацію про світові фінансові ринки та інвестування. В айплан для мене найбліьш цінно: - Наявність комплексного плану і регулярність спілкування - Портфель інвестицій на західних ринках - Поради по інвестиціям в Україні, - Порядок і системність планування пенсійних та освітніх цілей

Наталія Касперович

Senior QA Engineer


Плох тот айтишник, который, став сеньором, не начинает задумываться о пенсии. Поэтому некоторое время назад я начала интересоваться инвестированием, как способом обеспечить достойный уровень жизни после окончания карьеры. Ищущий да обрящет…Так я на DOU наткнулась на горячий топик по теме. В одном из коментариев я обнаружила ссылку на iPlan. Зашла, посмотрела, заинтересовалась и написала Любомиру. И не пожалела. Помимо финансовых консультантов у iPlan есть сеть партнеров, которые помогут решить юридические вопросы, определиться с медицинским, и не только, страхованием. То есть, iPlan - это комплексный пакет услуг, воспользовавшись которым можно существенно упростить себе жизнь, сохранить время и нервы. Проверяла. К тому же цена такого пакета весьма демократична. Так что я остаюсь с ребятами.

Ігор Гладун

Senior QA Automation Engineer


Наличие финансового плана помогло определиться с целями и понять куда должно идти внимание и ресурсы. Также работа с айплан помогает сэкономить много личного времени на финансовые вопросы.

Андрей Загорулько

Java Web Developer at SiteWorks


В какой то момент я стал задаваться вопросами накопления, пенсии, покупки недвижимости и т. д. iPlan помог систематизировать знания, ответил на многии мои вопросы, показал мне варианты решений и инструменты для достижения определенных целей. В результате мы составили персональный финансовый план, в котором исходя из моих пожеланий и возможностей ребята помогли найти мне баланс между ними.

Евгений Асмолов

Java Software Engineer


Я пришёл в iPlan, а точнее к Сергею Микулову, когда понял, что мне нужен второй, профессиональный взгляд на мои планы по достижению финансовой свободы. Когда начинаешь разбираться что и как работает в мире финансов, то быстро понимаешь, что небольшой просчёт на длительном отрезке времени может привести к большим потерям или недополученной прибыли. Кроме того, на длительном отрезке времени, помимо контроля\увеличения доходов\расходов нужно покрывать как можно больше рисков иначе можно не дойти до финиша. Я благодарен за составление финансового плана, подбор страховых компаний и продуктов, за ответы на десятки вопросов, за наглядный механизм достижения целей, за множество предоставленных материалов, форм и калькуляторов, за кэшбеки, за профессионализм в подходе к клиентам! Всем кто ещё думает и считает, что сам вполне может справиться помните - чем выше гора, тем сложнее на неё залезть, и тем спокойнее, когда вы не один! Результатом работы с Сергеем я доволен, теперь можно спокойнее идти к цели, зная, что всё может получиться, хотя бы в теории!

Если Вы хотите продолжить сотрудничество, свяжитесь с Вашим планером и обсудите все вопросы.

Якщо Ви бажаєте продовжити співпрацю, зв'яжіться з Вашим планером та обговоріть всі питання