Відгуки Маркетологи, дизайнери - iPlan
logo iPlan
logo iPlan
logo iPlan
ОТЗЫВЫ


Тут зібрані відгуки клієнтів iPlan.ua зі сфери Маркетологи, дизайнери


Нателла Озова

CMO, маркетинг-консультант та бізнес-коуч


З Інною Старченко співпрацюємо вже багато років. Інна надійна та професійна консультантка і просто хороша людина, чия присутність поруч здатна заспокоїти та вселити впевненість під час будь-яких життєвих періодів. І повірте, що для інвестора присутність такої людини життєво необхідна.  За час співпраці з Інною нашій родині вдалося вирішити питання з нерухомістю та сформувати інвестиційний план для фінансової свободи. І що важливо з'явилася велика мотивація збільшувати свій дохід, адже при наявності цілей та зрозумілого покрокового плану процес стає цікавішим та схожим на комп'ютерну гру. Дуже хочеться швидше переходити між рівнями.  Неодноразово рекомендувала співпрацю з Інною своїм знайомим і рекомендую всім iPlan!

Анжеліка Лисенко

Project Manager


До iPlan я вкладала в облігації України та була квартира в інвестицію. Після досвіду праці з iPlan, я маю акції, квартиру в Україні, план того, як вийти на фінансову свободу. Отримала трішки розуміння теорії та хочу розбиратись в цьому далі і вкладати. Основна цінність з цього досвіду: відкриття Interactive Brokers, купівля акцій, план виходу на фін свободу.

Oleksiy Turchanikov

Product Manager at Google Cloud


Працюю з iPlan.ua вже 3й рік. Наша співпраця задає мені ритм по управлінню особистими фінансами, що важливо в часи постійних викликів та змін. А можливість отримувати відповіді на свої запитання та обговорювати план необхідних дій створює ефект "фінансової психотерапії")

Микита

Product manager


Особисто для мене користь iPlan проявилось у систематизації та поглибленні моїх знань про фінансове планування та інвестиції. Я почав цікавитись цією темою ще до початку роботи із iPlan, але це було не системно. Розумів, що треба робити, але не розумів, як саме почати. Лише коли почав працювати з планером, то нарешті зʼявився чіткий план дій, за що я дуже вдячний. Зараз рухаюсь згідно намічених цілей та вже розумію, що таке фінансове планування. Планую продовжувати співпрацю з iPlan і надалі.

Сергій Корогод

Продакт менеджер, ЛІГА:Закон


Моє співробітництво з компанією iPlan стало джерелом цінних знань та значних змін у моєму підході до фінансів. Вражаючою була структурованість та системний підхід Ульяни, що дозволило мені не лише чітко сформулювати мої фінансові цілі, а й почати їх успішне досягнення. Завдяки цьому співробітництву я значно підвищив свій рівень фінансової грамотності, ознайомився з основними принципами інвестування та набув впевненості у фінансовій сфері. Професіоналізм та індивідуальний підхід, які демонструються в iPlan, дозволили мені поглянути на управління особистими фінансами під новим кутом. Це співробітництво було безцінним для мого особистого та професійного зростання.

Надя Перевізник

Керуюча партнерка консалтингу Hope&Partners


Щоб перетворити заощадження у можливості – потрібні специфічні знання. Вони точно є фахівців iPlan! Тебе буквально беруть за ручку і проводять складнощами інвестування в акції. Починаючи з розуміння ЯК це взагалі працює, закінчуючи інструкціями транзакцій. Вперше у житті я навела такий порядок у особистих фінансах і цілях! Я з тих натур, що дбають про майбутнє, не надіючись особливо на інших чи державу. Тому досягши кар’єрного росту, задумалася над пасивним доходами і достойним життям у поважному віці. Контент і специ iPlan зробили важливий вклад у мою фінансову просвіту. Я пройшла з ними шлях більше року, включаючи війну. Завдяки цій співпраці зробила вагому інвестицію у своє фінансове майбутнє. Особливо хочу подякувати своєму пленеру Інну Бродніковій, яка стала моїм фін терапевтом. Ця співпраця була про довіру, увагу й терпіння до моїх наївних питань. Також приємно вражає соцвідповідальність компанії, повага до законів і податків. Завдяки їхнім порадам, я стала підтримувати країну також у військових облігаціях. Однозначно рекомендую iPlan! Як і відчуття задоволення, коли бачиш свій портфель акцій світових компаній.

Наталя

НR


Я почала цікавитися інвестиціями ще кілька років тому задля досягнення фінансової свободи та впевненості, що у мене будуть достатні накопичення до часу пенсії. Навіть пройшла курс з основ інвестицій, який мені допоміг зрозуміти та свідомо осягнути принципи роботи фондового ринку. Але я не була впевнена, чи я правильно складаю свій інвестиційний портфель та обираю найкращі інструменти для досягнення моїх цілей. Велика подяка моїй консультантці з iPlan, Ульяні, за надану допомогу у побудові цієї впевненості. Тепер я спокійна i переконана, що мої інвестиції працюють належним чином.

Оксана Куликова

CMO in Retail business


С появлением ребенка я стала задавать себя много вопросов: куда откладывать деньги на будущее чтобы достигнуть финансовой свободы, чтобы больше времени уделять семьеПосле работы с моим планером в iPlan у меня есть не только ответы на эти вопросы, но и практические навыки их применения. полезным бонусом.

Татьяна Давыдова

CHRO в Parimatch


Я не могу похвастаться большой финансовой грамотностью и понимаю, что в каждой сфере есть куча нюансов, которые нужно знать и постоянно следить за апдейтами, если хочешь инвестировать грамотно, понимая, что именно ты сейчас делаешь. Любомир очень сильно помог мне своими знаниями и глубоким пониманием возможностей инвестирования на местном и на международном рынках, позволил сделать мой выбор инструментов инвестирования более осознанным. А главное – решится на те вещи, на которые я бы сама ни за что не взялась, так как непонятно, с какой стороны подступиться.
Работа с Любомиром и его командой – это концентрированная польза. Своими знаниями ребята помогут погрузиться в мир инвестиций легко и без лишнего стресса.
А еще, если вам нравится истории о изменении среды, в которой вы живете, то бонусом будет участие в инициативах об изменении индустрии инвестирования в Украине. Эксперименты будете ставить вместе и смотреть, что из них получится. Видно как ребята вкладываются в то, чтобы развивать сектор банковских услуг, чтобы сделать их доступными и понятными простым смертным.
С этими вещами у нас в стране порой очень сложно, и именно поэтому помощь Любомира и его понимание, как и что устроено, трудно переоценить, и можно только радоваться очередной маленькой победе :)

Анна Зотова

Customer Experience Strategist в GoodWine


Я начала работать с Любомиром, потому что хотела разобраться, как правильно планировать сбережения на цели и планы семьи, что делать со сбережениями, чтобы они не обесценивались, как обезопасить себя и семью в финансовом плане, это стало важно, в частности, с появлением первенца. . Любомир дал исчерпывающую информацию на все вопросы, разъяснил, как инвестировать, покупать ОВГЗ, застраховаться, всегда посоветует, когда есть вопросы, открытые, активные, с ним чувствуется, что есть поддержка, регулярно проводит мониторинг активов/пассивов в соответствии с нашими целями. одним из основных достижений нашего сотрудничества я считаю то, что мы стали инвестировать в ETF в валюте. Я планирую долгосрочное сотрудничество с Любомиром, чтобы контролировать с точки зрения эксперта свою финансовую стабильность и рост

Павел Башмаков и Анна Юрченко

Product Designer в Google Health


Любомир сначала научил нас правильно вести финансы в компании еще в 2010 году, а теперь помогает советам, структуре и различным know-how, как инвестировать и планировать персональные финансы в горизонте 5-10-20 лет. Советую всем, кто задумывается о своем будущем и кто уже готов работать с финансовым советником. Главное, что мы работаем с фин инструментами всего мира, учитывая налоговые особенности США и Европы. Что очень важно, учитывая нестабильную ситуацию со сбережениями в Украине.

Если вы хотите продолжить сотрудничество, свяжитесь с вашим планером и обсудите все вопросы.

Если Вы хотите продолжить сотрудничество, свяжитесь с Вашим планером и обсудите все вопросы.