Відгуки Маркетологи, дизайнери - iPlan
logo iPlan
logo iPlan
logo iPlan
ВІДГУКИ


Тут зібрані відгуки клієнтів iPlan.ua зі сфери Маркетологи, дизайнери


Наталя

НR


Я почала цікавитися інвестиціями ще кілька років тому задля досягнення фінансової свободи та впевненості, що у мене будуть достатні накопичення до часу пенсії. Навіть пройшла курс з основ інвестицій, який мені допоміг зрозуміти та свідомо осягнути принципи роботи фондового ринку. Але я не була впевнена, чи я правильно складаю свій інвестиційний портфель та обираю найкращі інструменти для досягнення моїх цілей. Велика подяка моїй консультантці з iPlan, Ульяні, за надану допомогу у побудові цієї впевненості. Тепер я спокійна i переконана, що мої інвестиції працюють належним чином.

Оксана Куликова

CMO in Retail business


С появлением ребенка я стала задавать себе много вопросов: "куда откладывать деньги на будущее ребенка, как защитить свои сбережения, что для этого делать и куда их вкладывать, как достигнуть финансовой свободы, чтобы больше времени уделять семье". После работы с моим планером в iPlan у меня есть не только ответы на эти вопросы, но практические навыки их применения. Регулярный контроль моего прогресса, телеграм чат, он-лайн помощь в проведении первых сделок и заполнении налоговых деклараций стали для меня приятным и полезным бонусом.

Татьяна Давидова

CHRO at Parimatch


Я не могу похвастаться большой финансовой грамотностью и понимаю, что в каждой сфере есть куча нюансов, которые нужно знать и постоянно следить за апдейтами, если хочешь инвестировать грамотно, понимая, что именно ты сейчас делаешь. Любомир очень сильно мне помог своими знаниями и глубоким пониманием возможностей инвестирования на местном и на международном рынках, позволил сделать мой выбор инструментов инвестирования более осознанным. А главное - решиться на те вещи, на которые я бы сама ни за что не взялась, так как непонятно, с какого боку подступиться.
Работа с Любомиром и его командой - это концентрированная польза. Своими знаниями ребята помогут погрузиться в мир инвестиций легко и без лишнего стресса.
А еще, если вам нравятся истории про изменение среды, в которой вы живете, то бонусом вам будет участие в инициативах про изменению индустрии инвестирования в Украине. Эксперименты будете ставить вместе и смотреть, что из них получится. Видно как ребята вкладываются в то, чтобы развивать сектор банковских услуг, рынка управления ценными бумагами в Украине так, чтобы сделать их доступными и понятными простым смертным.
С этими вещами у нас в стране, порой, очень сложно, и именно поэтому помощь Любомира и его понимание, как и что устроено, трудно переоценить, и можно только радоваться очередной маленькой победе :)

Анна Зотова

Customer Experience Strategist at GoodWine


Я почала працювати з Любомиром, бо хотіла розібратися, як правильно планувати заощадження на цілі і плани сім'ї, що робити із заощадженнями, щоб вони не знецінювались, як убезпечити себе та сім'ю в фінансовому плані, це стало важливо зокрема з появою первістка. Любомир дав вичерпну інформацію на всі питання, роз'яснив, як інвестувати, купувати ОВДП, застрахуватись, завжди порадить, коли є питання, відкритий, активний, з ним відчувається, що є підтримка, регулярно проводить моніторинг активів/пасивів відповідно до наших цілей. одним з основних здобутків нашої співпраці я вважаю те, що ми стали інвестувати в ETF в валюті. Я планую довгострокову співпрацю з Любомиром, щоб контролювати з точки зору експерта своєї фінансової стабільності і зростання

Павло Башмаков та Анна Юрченко

Product Designer at Google Health


Любомир спочатку навчив нас правильно вести фінанси у компанії ще у 2010 році, а тепер допомагає порадами, структурою і різними know-how як інвестувати та планувати персональні фінанси у горизонті 5-10-20 років. Раджу усім хто замислюється про своє майбутнє і хто уже готовий працювати з фінансовим радником. Головне, що ми працюємо з фін інструментами усього світу враховуючи податкові особливості США та Європи. Що дуже важливо враховуючи нестабільну ситуацію з заощадженнями в Україні.

Если Вы хотите продолжить сотрудничество, свяжитесь с Вашим планером и обсудите все вопросы.

Якщо Ви бажаєте продовжити співпрацю, зв'яжіться з Вашим планером та обговоріть всі питання