Відгуки Маркетологи, дизайнери - iPlan
logo iPlan
logo iPlan
logo iPlan
ВІДГУКИ


Тут зібрані відгуки клієнтів iPlan.ua зі сфери Маркетологи, дизайнери


Oleksiy Turchanikov

Product Manager at Google Cloud


Працюю з iPlan.ua вже 3й рік. Наша співпраця задає мені ритм по управлінню особистими фінансами, що важливо в часи постійних викликів та змін. А можливість отримувати відповіді на свої запитання та обговорювати план необхідних дій створює ефект "фінансової психотерапії")

Микита

Product manager


Особисто для мене користь iPlan проявилось у систематизації та поглибленні моїх знань про фінансове планування та інвестиції. Я почав цікавитись цією темою ще до початку роботи із iPlan, але це було не системно. Розумів, що треба робити, але не розумів, як саме почати. Лише коли почав працювати з планером, то нарешті зʼявився чіткий план дій, за що я дуже вдячний. Зараз рухаюсь згідно намічених цілей та вже розумію, що таке фінансове планування. Планую продовжувати співпрацю з iPlan і надалі.

Сергій Корогод

Продакт менеджер, ЛІГА:Закон


Моє співробітництво з компанією iPlan стало джерелом цінних знань та значних змін у моєму підході до фінансів. Вражаючою була структурованість та системний підхід Ульяни, що дозволило мені не лише чітко сформулювати мої фінансові цілі, а й почати їх успішне досягнення. Завдяки цьому співробітництву я значно підвищив свій рівень фінансової грамотності, ознайомився з основними принципами інвестування та набув впевненості у фінансовій сфері. Професіоналізм та індивідуальний підхід, які демонструються в iPlan, дозволили мені поглянути на управління особистими фінансами під новим кутом. Це співробітництво було безцінним для мого особистого та професійного зростання.

Надя Перевізник

Керуюча партнерка консалтингу Hope&Partners


Щоб перетворити заощадження у можливості – потрібні специфічні знання. Вони точно є фахівців iPlan! Тебе буквально беруть за ручку і проводять складнощами інвестування в акції. Починаючи з розуміння ЯК це взагалі працює, закінчуючи інструкціями транзакцій. Вперше у житті я навела такий порядок у особистих фінансах і цілях! Я з тих натур, що дбають про майбутнє, не надіючись особливо на інших чи державу. Тому досягши кар’єрного росту, задумалася над пасивним доходами і достойним життям у поважному віці. Контент і специ iPlan зробили важливий вклад у мою фінансову просвіту. Я пройшла з ними шлях більше року, включаючи війну. Завдяки цій співпраці зробила вагому інвестицію у своє фінансове майбутнє. Особливо хочу подякувати своєму пленеру Інну Бродніковій, яка стала моїм фін терапевтом. Ця співпраця була про довіру, увагу й терпіння до моїх наївних питань. Також приємно вражає соцвідповідальність компанії, повага до законів і податків. Завдяки їхнім порадам, я стала підтримувати країну також у військових облігаціях. Однозначно рекомендую iPlan! Як і відчуття задоволення, коли бачиш свій портфель акцій світових компаній.

Наталя

НR


Я почала цікавитися інвестиціями ще кілька років тому задля досягнення фінансової свободи та впевненості, що у мене будуть достатні накопичення до часу пенсії. Навіть пройшла курс з основ інвестицій, який мені допоміг зрозуміти та свідомо осягнути принципи роботи фондового ринку. Але я не була впевнена, чи я правильно складаю свій інвестиційний портфель та обираю найкращі інструменти для досягнення моїх цілей. Велика подяка моїй консультантці з iPlan, Ульяні, за надану допомогу у побудові цієї впевненості. Тепер я спокійна i переконана, що мої інвестиції працюють належним чином.

Оксана Куликова

CMO in Retail business


С появлением ребенка я стала задавать себе много вопросов: "куда откладывать деньги на будущее ребенка, как защитить свои сбережения, что для этого делать и куда их вкладывать, как достигнуть финансовой свободы, чтобы больше времени уделять семье". После работы с моим планером в iPlan у меня есть не только ответы на эти вопросы, но практические навыки их применения. Регулярный контроль моего прогресса, телеграм чат, он-лайн помощь в проведении первых сделок и заполнении налоговых деклараций стали для меня приятным и полезным бонусом.

Татьяна Давидова

CHRO at Parimatch


Я не могу похвастаться большой финансовой грамотностью и понимаю, что в каждой сфере есть куча нюансов, которые нужно знать и постоянно следить за апдейтами, если хочешь инвестировать грамотно, понимая, что именно ты сейчас делаешь. Любомир очень сильно мне помог своими знаниями и глубоким пониманием возможностей инвестирования на местном и на международном рынках, позволил сделать мой выбор инструментов инвестирования более осознанным. А главное - решиться на те вещи, на которые я бы сама ни за что не взялась, так как непонятно, с какого боку подступиться.
Работа с Любомиром и его командой - это концентрированная польза. Своими знаниями ребята помогут погрузиться в мир инвестиций легко и без лишнего стресса.
А еще, если вам нравятся истории про изменение среды, в которой вы живете, то бонусом вам будет участие в инициативах про изменению индустрии инвестирования в Украине. Эксперименты будете ставить вместе и смотреть, что из них получится. Видно как ребята вкладываются в то, чтобы развивать сектор банковских услуг, рынка управления ценными бумагами в Украине так, чтобы сделать их доступными и понятными простым смертным.
С этими вещами у нас в стране, порой, очень сложно, и именно поэтому помощь Любомира и его понимание, как и что устроено, трудно переоценить, и можно только радоваться очередной маленькой победе :)

Анна Зотова

Customer Experience Strategist at GoodWine


Я почала працювати з Любомиром, бо хотіла розібратися, як правильно планувати заощадження на цілі і плани сім'ї, що робити із заощадженнями, щоб вони не знецінювались, як убезпечити себе та сім'ю в фінансовому плані, це стало важливо зокрема з появою первістка. Любомир дав вичерпну інформацію на всі питання, роз'яснив, як інвестувати, купувати ОВДП, застрахуватись, завжди порадить, коли є питання, відкритий, активний, з ним відчувається, що є підтримка, регулярно проводить моніторинг активів/пасивів відповідно до наших цілей. одним з основних здобутків нашої співпраці я вважаю те, що ми стали інвестувати в ETF в валюті. Я планую довгострокову співпрацю з Любомиром, щоб контролювати з точки зору експерта своєї фінансової стабільності і зростання

Павло Башмаков та Анна Юрченко

Product Designer at Google Health


Любомир спочатку навчив нас правильно вести фінанси у компанії ще у 2010 році, а тепер допомагає порадами, структурою і різними know-how як інвестувати та планувати персональні фінанси у горизонті 5-10-20 років. Раджу усім хто замислюється про своє майбутнє і хто уже готовий працювати з фінансовим радником. Головне, що ми працюємо з фін інструментами усього світу враховуючи податкові особливості США та Європи. Що дуже важливо враховуючи нестабільну ситуацію з заощадженнями в Україні.

Если Вы хотите продолжить сотрудничество, свяжитесь с Вашим планером и обсудите все вопросы.

Якщо Ви бажаєте продовжити співпрацю, зв'яжіться з Вашим планером та обговоріть всі питання