Відгуки Підприємці та власники бізнесу - iPlan
logo iPlan
logo iPlan
logo iPlan
ВІДГУКИ


Тут зібрані відгуки клієнтів iPlan.ua зі сфери Підприємці та власники бізнесу


Vitaliy Dyachenko

IT-спеціаліст, співвласник компанії UppLabs


Декілька років у мене уже були інвестиції в нерухомість та певні активи в банківських інструментах. Більше в нерухомість інвестувати не було бажання. Тримати кошти під матрасом або просто на рахунках - теж не варіант. Але виникла думка, чому захоплення цінними паперами так і досі не реалізував? Після цього я почав пошуки експертів, що могли б допомогти. Я знайшов кілька різних компаній, зібрав по своєму нетворку деякий фітбек і відсіяв ті, що мали негативні моменти. Мені пощастило обрати якісного фінансового консультанта з системним підходом до справи – партнер, iPlan.ua, Сергій Мікулов.

Adam Harber

General Partner at HARBER LP


Прийшов в iPlan.ua із запитом знайти ментора, який терпітиме мої запитання і пояснюватиме простими словами. До цього більше року був читачем їх каналу. Озвучив цілі: систематизувати мої активи та пасиви в зрозумілу таблицю, створити запас коштів і план, а після цього почати інвестувати. Наразі йде 2й рік співпраці з моїм планером Сергієм Мікуловим. І сьогодні під час чергового Google Meet я щиро поділився емоціями: нам вдалось багато речей. Щомісяця згідно стратегії розподіляються кошти. Таблиця з цифрами оновлюється. Активи зростають. Мені подобається мати певну гнучкість: періодично перерозподіляти капітал для нових можливостей — нерухомість або купівля бізнесу — та поповнювати існуючі рахунки. Дякую Сергію за підхід, підтримку та увагу.

Володимир Дудас

Founder & CEO at CodeLions.co


За останній рік відчув значний прогрес у практичній реалізації своєї стратегії досягнення фінансової незалежності. З допомогою планера Інни Старченко, зумів не тільки побудувати інвест портфель для особистих цілей, але й додати сімейні цілі та визначити конкретні кроки для їхнього досягнення. Будучи відвертим, фінансовою грамотністю цікавився давно, особливо після ознайомлення із роботою Бодо Шефера. Проте вичерпної відповіді на більшість практичних питань зумів знайти на ютуб каналах партнерів/засновників IPlan, що і дало поштовх для більш тісної співпраці та більш активної практичної реалізації своїх цілей. За останній непростий рік зумів не тільки освоїти теми ETF, акцій та облігацій, ОВДП, військових облігацій, але й спробувати більшість. У роботі із IPlan подобається відкритість та довіра у спілкуванні. Однозначно відчувається професіоналізм та досвід планера, а також високі стандарти надання сервісу, і, що не менш важливо, спільні цінності. Окрім того, можу виділити те, що розумію місію IPlan, яка особливо актуальна у цей час та майбутні роки відбудови України. Щиро стараюсь поширити серед своїх друзів важливість фінансової грамотності для українського суспільства і заохочую всіх небайдужих долучатись до IPlan та підтримати цю ціль. Хочу також зазначити, що серед інших фінансових радників підхід IPlan вирізняється відсутністю конфлікту інтересів - цитата мого знайомого, який уже досяг фінансової свободи із IPlan. Тут мається на увазі, що IPlan не радить ризиковані портфелі оскільки зацікавлений у тому, щоб клієнт не втратив капітал та консервативно досягнув свободи. Як на мене це значний аргумент для кожного, хто реально хоче досягти фінансових цілей та не випробовувати свою стресостійкість та нерви. Також не можу не відзначити уважність до деталей планера та бажання допомогти. Для мене IPlan - це хороший радник та партнер для досягнення фінансових цілей, а також розвитку української фінансової грамотності. Успіху сервісу IPlan у цій нелегкій місії. Дякую за допомогу!

Иван Дунский

CEO at Demigos


За год команда iPlan, а особенно Инна Старченко помогли мне настроить правильный mindset как планировать инвестиции и выстраивать финансовую стратегию на несколько десятилетий вперед. Я раньше делал инвестиции, но это было хаотично. Выбирал что казалось хорошим и покупал - без планирования и четкой стратегии выхода. Предложенная система позволила категоризировать активы, и команда Iplan помогла составить долгосрочный портфель для достижения финансовой свободы. Наличие системы позволяет быть спокойнее в целом и входить в рискованные сделки более осознанно и подготовленнее.

Сергій Зуєв

Founder, CEO в GA Connector


Я прийшов в iPlan вже з розумінням що хочу інвестувати в американські індекс-фонди (ETF), але не розумів які. В iPlan мені склали фінансовий план, допомогли зрозуміти які інвестиційні інструменти мені більше підходять з урахуванням моєї ситуації і ризик-профілю і підготували інвестиційний портфель. У процесі нашої роботи у мене виникло розуміння як правильно "підтримувати у формі" свої інвестиційні портфелі, за що я дуже вдячний!

Володимир Мисак

Co-Founder of Edver, Swim4U&Run4U


Темою фінансової грамотності та інвестицій я цікавлюсь ще з юних років, тому до моменту початку співпраці з командою iPlan - вже багато чого знав, розумів та робив. Проте, наступив момент коли я зрозумів, що хороше рішення часто вимагає погляду з різних боків. Мій планер Сергій - дуже допоміг (і продовжує допомагати) структурувати мій портфель, подивитись з іншого кута на частину фінансових інструментів - Р2Р позик, страхування. Також, вже під час нашої співпраці ми додали нових для мене інструментів - фондовий ринок, ОВДП. Для мене особливо цінно, що мій планер:
  • -  повністю на моїй стороні і не намагається продати певний конкретний продукт,
  • -  дуже добре розуміє нюанси і особливості кожного інструменту, може порадити оптимальні шляхи заходу/виходу в певні інструменти,
  • - з ним завжди можна порадитись при потребі.

Олег Гордеев

COO Govitall


Я начал пользоваться сервисом iPlan почти с момента его основания, уже больше 3х лет. Решил купить после того, как понял, что инвестиции - это целый огромный мир и у меня нет достаточно времени чтобы его изучить, на это нужны просто годы.Всего за 400 долларов стартового пакета я получил все знания и опыт очень опытного в этом деле специалиста.
За все время ни разу не пожалел, и, даже больше, я в восторге от услуг. Вижу как продвигаюсь к своим целям.
Без iPlan скорее всего не вышло бы так результативно. В последний год даже перешел на более дорогой пакет чтобы иметь возможность пользоваться большим количеством инструментов. Всем рекомендую!

Василь Дзеса

COO, Lemon.io


Ми працюємо сім'єю із Сергієм Мікуловим. Я знаю досить багато про фінанси порівняно зі своїм оточенням, але з іншого боку я не знаю багатьох деталей і нюансів. Ми почали спілкування з iPlan, бо хотіли розібратися із страхуванням, а завершили покупкою підписки Family і жодного разу не жаліли. Побудова фінплану, допомога зі страхуванням, а також із вибором інструментів була неоціненною. Що мені подобається - ми говоримо на одній мові, Сергій добре розуміє наші потреби і цілі. Документи iPlan допомагають дисциплінувати себе і трекати результати.

Дмитро Лук'янчук

підприємець, медичне обладнання


iPlan это эксперты, это быстрые и грамотные ответы на большие и маленькие вопросы. С тех пор как я начал работать с ними ушла большая часть головной боли по инвестированию и управлению сбережениями.

Тарас Мурашко

Co-founder and CTO EVO


Я не памʼятаю, щоб колись відчував нестачу грошей, мабуть це через мою вроджену ощадливість, але звички системно працювати з грошима не було, а інвестиційні інструменти обмежувались депозитами в банку. Співпраця з IPlan в обличчі Любомира докорінно змінило моє ставлення до грошей. Тепер в мене є чіткий фінансовій план на багато років уперед.
Я почав системно інвестувати гроші, отримувати пасивний дохід, та впевнено рухатись до фінансової свободи.
Також великою цінністю для мене - є можливість обговорювати інвестиційні ідеї з Любомиром та отримувати вичерпний аналіз по ним.

Оксана Гошва

Засновниця Hoshva PR&DGTL, DOT_DOT innovation


Важливе питання для будь якого підприємця “What business are you in?” Я працюю в сфері професійних послуг і створюю цінність для своїх клієнтів. Вони можуть не думати про деякі речі, бо за них це роблю я. Так само як споживач я віддаю на аутсорс фінансове планування, бо моя ключова діяльність (core activity) в активному доході від професійних послуг. iPlan та Любомир допомагають мені бути спокійною щодо теми грошей в умовах невизначеності. Так би мовити “відчувати землю під ногами” Я відповідально ставлюся до фінансового майбутнього. Планую себе самостійно забезпечувати завтра і післязавтра. Тож послуги iPlan це турбота про себе і про тих кого я люблю.

Григорий Маленко

Основатель интернет-агентства управления онлайн-репутацией SERM


Работаю с iPlan больше года, вижу для себя много полезностей.

Павел Камышов

Scrum Ukraine, Agile Coach в EPAM Ukraine


Дисклеймер - я не финансовый эксперт, сейчас я обычный айтишник который вычитал пол интернета на эту тему, переспал с кучей… идей на эту тему, успел обжечься о “дать денег в долг друзьям и больше никогда их не увидеть”, а так же вложил небольшую сумму денег в криптовалюту и до сих пор не раскаялся в этом (sick!). Все советы на ваш страх и риск. Итак, входящие данные: мне 30 лет, у меня нет своей купленной квартиры, нет своей машины, даже айфона последней модели нет. Но есть немного “лишних денег” для инвестиций. Так вот, куда же вложить деньги на долгий срок? Варианты: в недвигу/квартиру, в приключения/впечатления, в самообразование, в благотворительность, в международные рынки акций, на банковский депозит наконец, ну или одолжить другу. Большинство этих вариантов вам знакомы и понятны, остановлюсь лишь на инвестиции в квартиру: Плюсы – стабильность, в крайнем случае там всегда можно жить. Потенциально, с развитием экономики Украины – жилье тоже будет дорожать. Минусы – низкая ликвидность актива, налоги при покупке/продаже, геморрой при оформлении, риск прихода к власти Тимошенко с ее новым продвинутым курсом «По стопам Венесуэлы» или «Как наступить на те же грабли дважды и так нихера и не понять». Ожидаемая прибыль с квартиры чет около 6-8% в год. И наконец – самое интересное, в международные рынки акций, но тут все очень сложно и запутано, чтобы самому разобраться нужно тонну времени и правильных ресурсов/связей. Поэтому я проконсультировался с профессионалами – компанией iplan.ua и Lyubomyr Ostapiv, которые выяснили мои долгосрочные цели, составили мой психологический портрет (чтобы я не стал рвать себе волосы на ж*пе после очередного скачка на рынке акций), готовность к рискам, а так же финансовые цели - то есть когда я хочу выйти на пенсию и сколько получать в месяц. Касательно портфеля, есть такой тип «акций» как ETF(Exchange Traded Fund) – когда ты покупаешь не 5% какой-то компании и надеешься на ее взлет, а покупаешь по 0.005% акций топовых компаний SP500 США, и тоже самое с акциями азиатских или европейских компаний. То есть размазываешь свои инвестиции ровным тонким слоем по всех рынкам, чтобы локальные войнушки/санкции тебе были не страшны. Мой портфель в итоге будет сформирован из: VSCH – 30% MVOL – 30% EIMI – 30% В данном портфеле часть низкорисковая (VCSH) – облигации США, по идее даже если на них снизойдет цунами с инопланетянами (как в фильмах Marvel), то эти бонды стабильно выдадут 2-3% годовых после налогов. И вторая часть – чуть более рисковая и более прибыльная (MVOL + EIMI) – они дадут чет около 7-8% годовой прибыли (сильно усреднённо, как вы понимаете).

Наталія Кияк

співзасновниця, дитячий центр "Мудрагелик"


Я інвестую уже десь 10 років, а особливо активно протягом останніх 5-ти. Шукала різні можливості, інвестувала у нерухомість, у інтернет-сайти, у Форекс, просто на депозити клала гроші, і т.п.... І оскільки багато всього пробувала, кілька разів втратила гроші, а кілька разів неефективно планувала, вирішила звернутися до професіонала і узагальнити, чи, краще сказати, впорядкувати свої інвестиції - і наявні і майбутні. Дуже дякую Любомиру, який допомагає мені з цим справитися! Любомир відкрив для мене кілька нових тем, в які я інвестувала в цьмоу році. Зокрема, електрокари. Я взагалі далека від водіння, але ця тема стала мені близькою із точки зору інвестування, і як корисна справа для навколишнього серидовища. Я мрію мати місячний пасивний дохід, який повністю покриває мої щомісячні витрати - я до цього активно іду, в тому числі з допомогою мудрих порад фінансового радника! :)

Дмитро Могир

підприємець, бізнес оплат через термінали


Работа с iPlan помогает принимать более взвешенные решения управления семейными деньгами. Также большое преимущество - партнерские программы и бонусы для клиентов

Если Вы хотите продолжить сотрудничество, свяжитесь с Вашим планером и обсудите все вопросы.

Якщо Ви бажаєте продовжити співпрацю, зв'яжіться з Вашим планером та обговоріть всі питання