Відгуки Маркетологи, дизайнери - iPlan
logo iPlan
logo iPlan
logo iPlan
ВІДГУКИ


Тут зібрані відгуки клієнтів iPlan.ua зі сфери Маркетологи, дизайнери


Оксана Куликова

CMO in Retail business


С появлением ребенка я стала задавать себе много вопросов: "куда откладывать деньги на будущее ребенка, как защитить свои сбережения, что для этого делать и куда их вкладывать, как достигнуть финансовой свободы, чтобы больше времени уделять семье". После работы с моим планером в iPlan у меня есть не только ответы на эти вопросы, но практические навыки их применения. Регулярный контроль моего прогресса, телеграм чат, он-лайн помощь в проведении первых сделок и заполнении налоговых деклараций стали для меня приятным и полезным бонусом.

Анна Зотова

Customer Experience Strategist at GoodWine


Я почала працювати з Любомиром, бо хотіла розібратися, як правильно планувати заощадження на цілі і плани сім'ї, що робити із заощадженнями, щоб вони не знецінювались, як убезпечити себе та сім'ю в фінансовому плані, це стало важливо зокрема з появою первістка. Любомир дав вичерпну інформацію на всі питання, роз'яснив, як інвестувати, купувати ОВДП, застрахуватись, завжди порадить, коли є питання, відкритий, активний, з ним відчувається, що є підтримка, регулярно проводить моніторинг активів/пасивів відповідно до наших цілей. одним з основних здобутків нашої співпраці я вважаю те, що ми стали інвестувати в ETF в валюті. Я планую довгострокову співпрацю з Любомиром, щоб контролювати з точки зору експерта своєї фінансової стабільності і зростання

Павло Башмаков та Анна Юрченко

Product Designer at Google Health


Любомир спочатку навчив нас правильно вести фінанси у компанії ще у 2010 році, а тепер допомагає порадами, структурою і різними know-how як інвестувати та планувати персональні фінанси у горизонті 5-10-20 років. Раджу усім хто замислюється про своє майбутнє і хто уже готовий працювати з фінансовим радником. Головне, що ми працюємо з фін інструментами усього світу враховуючи податкові особливості США та Європи. Що дуже важливо враховуючи нестабільну ситуацію з заощадженнями в Україні.

Если Вы хотите продолжить сотрудничество, свяжитесь с Вашим планером и обсудите все вопросы.

Якщо Ви бажаєте продовжити співпрацю, зв'яжіться з Вашим планером та обговоріть всі питання